Повідомлення (61)

Відповідно до розпорядження сільського голови Крупенка В. В., 04 березня 2021 року о 15-00 в с.Погреби по вулиці Єдності,57  відбудеться сьома позачергова сесія Зазимської сільської ради восьмого скликання.

Відповідно до розпорядження сільського голови Крупенка В. В., 23 березня 2021 року о 15-00 в с.Погреби по вулиці Єдності,57  відбудеться чергова сесія Зазимської сільської ради восьмого скликання.

У четвер 25 лютого о 15.00 год в актовій залі Погребської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Детальний план території загальною площею 175.00 га, для житлової та громадської забудови, в с. Погреби, Броварського району, Київської області».

Президент України Володимир Зеленський просить Верховну Раду вилучити із Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» від 16 лютого 2021 року норми щодо обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра є вакантною.

Глава держави повернув до парламенту цей закон з власними пропозиціями.

Президент підтримує необхідність відновлення конкурсів на посади державної служби, які були призупинені через обмежувальні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Водночас Володимир Зеленський звертає увагу Верховної Ради, що положення, у яких ідеться про виконання першим заступником міністра чи заступниками міністра (у період, коли посада міністра є вакантною) лише окремих повноважень міністра, є неприйнятними, адже порушують конституційні норми щодо призначення за поданням Прем’єр-міністра членів уряду України.

«Якщо протягом тривалого часу народні депутати не призначають міністра – а таке не раз у нас бувало, – ці норми закону призведуть до паралічу діяльності всього міністерства. У країні, яка воює та бореться з коронакризою, коли рішення треба прийняти негайно, таке неприпустимо», – зазначив Володимир Зеленський.

Тому Глава держави пропонує парламенту вилучити ці норми та розраховує на повну підтримку з боку народних депутатів.

 

http://koda.gov.ua/news/prezident-pidtrimuie-vidnovlennya-kon/

У нинішніх умовах дуже гострою є тема боротьби з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізації гарантій оплати праці та організації заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Від несплати податків та внесків із тіньових доходів країна щороку втрачає мільярди гривень доходів до державного і місцевих бюджетів та Пенсійного фонду України, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного пенсійного забезпечення. На жаль, більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну мінімальну заробітну плату, а решту, у вигляді так званої доплати – неофіційно. Адже, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, вони позбавляють себе соціальних виплат та гарантій, а отже – стабільного та забезпеченого майбутнього. З великою кількістю працівників роботодавці взагалі не укладають трудові договори задля мінімізації понесених витрат.

 

 

МІСЬКІ ГОЛОВИ КИЇВЩИНИ ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВУ ПРЕЗИДЕНТА НЕ ДОПУСТИТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧУ ВОДУ

Міські голови Київщини підтримали ініціативу Президента України та виступили за підписання меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води в будинки українців.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 9 лютого, під час брифінгу.

У зустрічі з журналістами також взяли участь міський голова Бучі Анатолій Федорук і міський голова Обухова Олександр Левченко.

Очільник області уточнив, що підписання документу відбулось зранку. Підписантом від Київщини виступив Анатолій Федорук, який також є головою правління Київського регіонального відділення Асоціації міст України.

«Документ регулює низку проблемних моментів, які раніше виникали в сфері надання комунальних послуг. Саме тому підписання цього меморандуму є дуже важливою подією як для пересічних жителів області, так і для представників підприємств теплопостачання», – наголосив Василь Володін.

Відповідно в меморандумі зафіксовано, що до кінця цього опалювального сезону в домівки людей буде безперебійно подаватись опалення.

Щоб забезпечити це, підприємства теплопостачання гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла. Окрім цього, для них передбачили відтермінування оплати за природний газ, а також компенсацію різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованої в тарифах за тепло.

«Ще один важливий момент. У меморандумі задекларовано, що вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки впродовж опалювального сезону 2020-2021 років не зміниться. Це означає, що жителі Київщини будуть взимку мати якісні комунальні послуги без зайвого навантаження на свої сімейні бюджети», – наголосив Василь Володін.

Зі свого боку міські голови Бучі та Обухова зазначили, що підписанню меморандуму передувала складна робота. Над документом працювали кілька сторін, тому в ньому комплексно враховані найефективніші напрацювання як держави, так і органів місцевого самоврядування.

Довідково: 

  • Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води в будинки українців був укладений сьогодні, 9 лютого. Документ підписали Кабінет Міністрів України в особі Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова та першого заступника Міністра енергетики України Юрія Вітренка, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мери українських міст.
  • Тема важливості укладання меморандуму розглядалась наприкінці січня під час робочої наради, у якій взяли участь Уряд і міські голови.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

http://koda.gov.ua/news/miski-golovi-kiivshhini-pidtrimali-in/

"Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям"

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

Меморандум укладено між Кабінетом Міністрів України в особі міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та першого заступника міністра енергетики Юрія Вітренка, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст. Це рішення підтримали всі міські голови.

 

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ ПО МІСТУ БРОВАРИ ТА БРОВАРСЬКОМУ РАЙОНУ  НА 01.02.2021 РОКУ
       
За додатковою  інформацією звертатися  до СЕКТОРУ РЕКРУТИНГУ  тел.(04594)69129,
надсилайте резюме на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у темі листа зазначайте, будь ласка, назву посади)
Заробітна плата  Роботодавець (назва) / Оперативні вакансії Посада (назва)  Завдання та обов'язки / Характеристика вакансії
12 000,00 МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА адміністратор Організація робочого процесу в торговому залі;
Технічне відкриття і закриття магазину;
Управління персоналом магазину (наставництво, навчання, контроль роботи);
Робота з товаром (викладка, ротація, переміщення зі складу в торговий зал, контроль термінів)
10 000,00 ТОВ "ЗДОРОВА РОДИНА ПЛЮС" адміністратор Освіта вища або середньо-спеціальна медична, вільне володіння ПК, знання спеціалізованих мед.программ.
Запис пацієнтів на прийом до лікарів; оформлення замовлень в спеціалізованій інформаційній системі;
спілкування з клієнтами по телефону, надання консультацій щодо послуг; зустріч пацієнтів і розподіл по фахівцях; забезпечення взаємодії між співробітниками клініки і її підрозділами в роботі з надання послуг.
Заробітна плата обговорюється на співбесіді.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнято
6 000,00 ЗДО "КАПІТОШКА" Асистент вихователя дошкільного навчального закладу Несе відповідальність за охорону життя і здоров'я, за виховання і навчання дітей,  веде документацію своєї групи, виконує вимоги лікаря та медичної сестри. Обов'язково проходження медичного огляду. Обов'язкова вища педагогічна освіта. Бажаний досвід роботи. З/п залежить від категорії, стажу роботи, педагогічного навантаження.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 62635 Наталія Ігорівна
8 279,00 ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ асистент вчителя-реабілітолога ЗП вказана на 0.5 ставки (перша категорія, вислуга років).
В співпраці з вчителем-реабілітологом проводить навчальні, виховні та соціальні заходи та заняття. Досвід роботи з дітьми з особливими потребами, творчі навички.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна.
15 000,00 ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП" бухгалтер  бухгалтер по автотранспорту робота з первинними документами; облік взаєморозрахунків с контрагентами; прихід і списання запчастин, палива;     податковий  кредит.Вміння працювати в програмах 1С 8.3 УТП, МеДок. Випробувальний термін 1 місяць
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
5 000,00 ФІЛІЯ "КИЇВСЬКИЙ ПЛЕМКОНЕЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КОНЯРСТВО УКРАЇНИ" бухгалтер бухгалтер-касир, ведення первинного обліку,знання касової дисципліни, знання ПК, програми 1-С
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
7 800,00 ДО "РЕЗИДЕНЦІЯ"ЗАЛІССЯ" вальник лісу КСпилювання дерев,чагарників бензопильною технікою,проводить розкряжовку, чокерування деревини.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія  Михайлівна
7 200,00 ГРОМІК ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ вантажник завантажування та розвантажування продуктів, доставка продуктів харчування по м. Києву з водієм-експедитором .  Розмір заробітної плати: 350 грн./день (обговорюється на співбесіді).
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
12 000,00 ДП "ФМ ЛОЖІСТІК ДНІПРО" вантажник Вантажник-комплектувальник, розвантажує та завантажує автомобілі з допомогою електротехніки на складі, комплектація палет, робота зі сканером. Розмір з/п 8000-12000 грн. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна.
8 500,00 МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА вантажник Навантажувати, перевозити, переносити і розвантажувати внутрішньо-складський вантаж. Здійснювати доставку товару до транспортного засобу.
12 000,00 ТОВ "БРОВАРСЬКИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ЗАВОД" вантажник Розвантаження з машини металобрухту вручну або на кран-балці.
Заробітна плата уточнюється при співбесіді
Місце проведення робіт: м.Бровари
Контактний телефон фахівця Броварського МРЦЗ (04594)69129 Людмила Сергіївна
9 000,00 ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" вантажник Прийом товару, розміщення товару на складі.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія Ігорівна
13 000,00 ТОВ "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" вантажник Завантаження та розвантаження продукції, преміювання
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
13 000,00 ТОВ "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" вантажник Завантаження та розвантаження продукції, преміювання
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
10 000,00 ТОВ "КИЇВГУМА" вантажник Займається транспортуванням вантажів вручну та за допомогою електронавантажувача. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
10 000,00 ТОВ "ОМЕГА" вантажник Розвантажувальнор-навантажувальні роботи, складування товару. Заробітна плата: ставка + премія.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія Ігорівна
6 000,00 ТОВ "СТИЛЬ Д" вантажник Робота на складі в м. Бровари.
Переміщення товару по складу, відвантаження товару до машин.
З/п залежіть від  виробітку (від 10000 грн).
Графік роботи: 4 через 2 з 8.30 до 17.30
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
8 000,00 ТОВ "УВК УКРАЇНА" вантажник виконує завантажувально розвантажувальні роботи, з/п плюс відсотки
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
12 500,00 ТОВ "ФЛАГМАН СТОР" вантажник проводить завантажувальні, розвантажувальні роботи, видається робочий одяг, є розвозка
9 900,00 ТОВ "ФОРА" вантажник Своєчасно розвантажувати товар    Розміщувати товар на складі    Здійснювати подачу товару в торговий зал
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
10 000,00 ТОВ"АСКАНІЯ-ФЛОРА" вантажник розмір заробітної плати залежить від складності;здійснення бачків з квітами по дільниці готової продукції,надання допомоги укладальникам-пакувальникам при переміщенні квітів по дільниці.
Місце проведення робіт теплиці с.Залісся .
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Наталія  та тел.0674348457 Юлія
10 000,00 ТОВ"КИЇВСЬКИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ" вантажник Комплектування та завантаження автомобіля відповідно до накладної.
Графік роботи: позмінний з 8:00 до 20:00; з 20:00 до 8:00 (день/ ніч/2 вихідних)
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Людмила Сергіївна
12 359,00 ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ вихователь Ведення груп відповідної вікової категорії, проведення занять з дітьми.
Досвід роботи з дітьми з особливими потребами, творчі навички.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна.
6 000,00 ДНЗ "РОМАШКА" М. БРОВАРИ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Вихователь дошкільного навчального закладу Несе відповідальність за охорону життя і здоров'я, за виховання і навчання дітей,  веде документацію своєї групи, виконує вимоги лікаря та медичної сестри. Обов'язково проходження медичного огляду. Обов'язкова вища педагогічна освіта. Бажаний досвід роботи. З/п залежить від категорії, стажу роботи, педагогічного навантаження.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 62635 Вікторія Миколаївна
6 000,00 ДНЗ "ЧЕРВОНІ ВІТРИЛА" М. БРОВАРИ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Вихователь дошкільного навчального закладу З/п залежить від кваліфікації та навантаження ( + доплати).
Здійснює навчальний, виховний, розвиваючий педагогічний процес відповідно до програм, що реалізуються в дошкільному закладі.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна.
7 000,00 ЗДО "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК" Вихователь дошкільного навчального закладу Несе відповідальність за охорону життя і здоров'я, за виховання і навчання дітей,  веде документацію своєї групи, виконує вимоги лікаря та медичної сестри. Обов'язково проходження медичного огляду. Обов'язкова вища педагогічна освіта. Бажаний досвід роботи. З/п залежить від категорії, стажу роботи, педагогічного навантаження.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 62635 Наталія Ігорівна
6 000,00 ЗДО "ЛАСТІВКА" Вихователь дошкільного навчального закладу Несе відповідальність за охорону життя і здоров'я, за виховання і навчання дітей,  веде документацію своєї групи, виконує вимоги лікаря та медичної сестри. Обов'язково проходження медичного огляду.
З/п залежить від категорії та навантаження.
Контактний тел.фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
23 000,00 АВТОБУСНИЙ ПАРК №5 водій автотранспортних засобів Водій автобусу, паревезення пасажирів на автобусах марки МАЗ(довгий) міських маршрутів.
Виконання слюсарних робіт пов'язаних з дрібним ремонтом автобусу
Працювати в м.Києві м.Нивки
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
15 000,00 АВТОБУСНИЙ ПАРК №5 водій автотранспортних засобів Водій автобусу, паревезення пасажирів на автобусах марки МАЗ(короткий) міських маршрутів.
Виконання слюсарних робіт пов'язаних з дрібним ремонтом автобусу
Працювати в м.Києві м.Нивки
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
14 000,00 ТОВ "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" водій автотранспортних засобів Потрібен водій для виконання обовязків категорії С.Е
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
10 000,00 ТОВ "СОЮЗ - АВТО" водій автотранспортних засобів Потрібен водій автотранспортних засобів для перевезення пасажирів маршрутом Бровари-Київ, надається ліжко-місце.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
10 000,00 ТОВ"ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ "АВТОСОЮЗ" водій автотранспортних засобів Потрібен водій автотранспортних засобів для перевезення пасажирів маршрутом Бровари-Київ, надається ліжко-місце.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
17 000,00 ФІЛІЯ "БРОВАРСЬКА" ПРИВАТНОЇ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОЇ КОМПАНІЇ "ІНТЕРБІЗНЕС" водій автотранспортних засобів виконувати свої обов'язки, слідкувати за станом автомобіля, відрядження по Україні, категоря С, (машина ісузу 5т), потрібна медична довідка, з/п плюс премія
10 000,00 ТОВ "АЛЮПЛАСТ УКРАЇНА" водій навантажувача З/п від 10000 грн (уточнюється на співбесіді, залежить від кваліфікації).
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
6 000,00 ТОВ "СТИЛЬ Д" водій навантажувача Водій штабелера.
Робота на складі в м. Бровари.
Переміщення товару по складу, відвантаження товару до машин.
З/п залежіть від  виробітку (від 10000 грн).
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
13 500,00 ТОВ "ФЛАГМАН СТОР" водій навантажувача Проводити погрузку та вигрузку товарів, мати посвідчення, видається робочий одяг, є розвозка
6 000,00 БРОВАРСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 10 Вчитель закладу загальної середньої освіти Викладач інформатики.
Заробітна плата від 6000 грн (залежить від навантаження, категорії, стажу роботи).
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Людмила Сергіївна
6 000,00 БРОВАРСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 10 Вчитель закладу загальної середньої освіти Викладач фізики.
Заробітна плата від 6000 грн (залежить від навантаження, категорії, стажу роботи).
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Людмила Сергіївна
7 000,00 ТОВ "ЗЗСО-ГІМНАЗІЯ "ФОРТУНА" Вчитель закладу загальної середньої освіти Вчитель англійської мови. Розмір з/п залежить від кваліфікації та відпрацьованих годин. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна.
8 279,00 ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ вчитель-реабілітолог 0.5 ставки: зп 8279 грн. (перша категорія, вислуга років).
Проведення індивідуальних та групових занять з реабілітації згідно плану. Навички роботи з ПК. Досвід роботи з дітьми з особливими потребами, творчі навички
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
12 000,00 ТОВ "БРОВАРСЬКИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ЗАВОД" гальванік Гальванічне покриття профілю з алюмінію. Можливо без досвіду роботи, навчаємо!
Заробітна плата уточнюється при співбесіді
Місце проведення робіт: м.Бровари
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594)69129 Людмила Сергіївна
20 000,00 ТОВ "ПОЛІМЕР - КОЛОР" головний бухгалтер знання 1:С Бухгалтерії (8 версія) та програми «MeDok»;
знання чинного законодавства України в сфері бухгалтерського обліку та фінансів;
обов’язковий досвід на керуючих посадах; акуратність і уважність при роботі з документами, відповідальність, старанність.
8 690,00 СО "ТРУДОВИК" головний енергетик Організовує технічно правильну експлуатацію і своєчасний ремонт енергетичного устаткування, здійснює контроль за додержанням правил з охорони праці. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
6 000,00 БРОВАРСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМ. С.І. ОЛІЙНИКА БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ двірник  прибирання території двору школи,відкидання снігу
 Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
7 000,00 КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 3" двірник прибирання прибудинкових територій біля житлових будинків, підмітання та транспортування сміття в установлене місце, підмітання майданчиків та входів в під'їзд
6 000,00 ОСББ "ПОСТИШЕВА 5-Б" двірник Прибирання прибудинкової території,та 2-х під'їздів
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
8 500,00 ТОВ"ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС" двірник прибирання вулиці, тротуари, ділянки та площі, прилегаючі домовлення, які обслуговують;
своевременное очищение от снега и льда тротуаров, брусчаток и дорожек, посыпать их реагентами;
поливать водой дворы, мостовую і тротуари;містять у чистоті існуючі канавки та лотки для стоку води;
періодично очищати вуличні урни від мусори та промивати їх;слідити за своєю сучасною очисткою дворових мусорних контейнерів;підтримувати чистоту літніх кліток та в інших місцях загального користуванняКонтактний телефон фахівця 
6 270,00 СО "ТРУДОВИК" діловод Організація та ведення документообігу. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
15 000,00 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "СВ-ДОРБУД" дорожній робітник. Влаштування  асфальтобетонного покриття, благоустрій територій, укладання тротуарної плитки та бортів дорожніх. Фізична витривалість. Контактний номер телефону фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
8 000,00 ТОВ "УВК УКРАЇНА" експедитор доставка та здача грузу, оформлення супровідних документів, здача та отримання грузу у клієнтів компанії
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
10 000,00 КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА -4 електрик дільниці Забезпечує підтримку справного стану, безаварійну і надійну роботу обслуговуваних пристроїв та електроустаткування. Здійснює монтаж нових електричних мереж. Проводить планово-попереджувальний ремонт (ППР) електричної частини устаткування
15 000,00 ТОВ"МЕТАЛ-А ТРЕЙД" Електрогазозварник зварник на полуавтомат для зварювання металлоконструкций.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
15 000,00 ТДВ "БЗКУ АРДЕНЗ" Електрозварник ручного зварювання Зварювальні роботи по виготовленню металоконструкцій та опалювального обладнання. читання креслень. Досвід роботи на аналогічній посаді. Розмір заробітної плати визначається за результатами співбесіди
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна 
14 000,00 КП "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування Ремонт та технічне обслуговування електроустаткування.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Юлія Миколаївна
11 000,00 ПАТ "АГРОКОМБІНАТ "КАЛИТА" електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування ремонт та обслуговування електроприладів, автоматики, допуск до роботи понад 1000 Вт
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-91-29 Наталія Іванівна та моб.тел 0675505681,0675505648 Таісія
11 000,00 ТОВ"КИЇВСЬКИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ" електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування Обслуговування та ремонт електрообладнання, технологічного устаткування, освітлювальних мереж. Монтаж і підключення щитового обладнання. Прокладання кабелю, монтаж розеток та вимикачів.
Графіки роботи: 5-ти денний з 8:00 - 16:30, Сб.,Нд.-вихідний.
Заробітна плата на випробувальний термін 10000 грн
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594)69129 Людмила Сергіївна
7 000,00 ТДВ"БШРЗ" завідувач господарства Працювати згідно інструкції, слідкувати за порядком на виробництві
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
6 000,00 МОТРЕСКУ МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ  закрійник Робота в швейному цеху взуттєвого виробництва, розкрій по готовим лекалам
Заробітна плата залежить від виробітку.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
10 024,00 КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 1" інженер з охорони праці Контроль за додержанням на підприємстві законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна.
8 218,00 ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ інженер з охорони праці Контроль за додержанням у Центрі чинного законодавства, правил, стандартів, норм, положень, інструкцій з охорони праці, виробничої санітарії. Оформлення звітності.,
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
15 000,00 ТОВ"КИЇВСЬКИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ" інженер-енергетик Розгляд кандидатів тільки через резюме!  Досвід роботи від 5 рокіів.
Обслуговування та ремонт електрообладнання, технологічного устаткування. Забезпечення безперебійної роботи обладнання в частині систем автоматики
Графік роботи: 5-ти денний з 8:00 - 16:30
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
9 700,00 ТОВ "ОМЕГА" касир торговельного залу Місто БРОВАРИ. Проведення розрахунку з покупцями на касі, дотримання стандартів обслуговування покупців. Заробітна плата: ставка 9700 + премія.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія Ігорівна
9 600,00 ТОВ "ФОРА" касир торговельного залу Обслуговувати гостей згідно стандартів компанії   Дотримуватися касової дисциплін Інформувати гостей про програму лояльності та акції    Викладати товар згідно з планограмою
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
12 000,00 ТОВ"АСКАНІЯ-ФЛОРА" квітникар пасинкування,пригин стебел роянд відповідно до технології,обривання бутонів,подальший зріз троянд.Прибирання ділянки від сухого лсту на території теплиці.Звертатися до фахівця Броварського міськрайонного центру зайнятості за тел.(04594)69129 Наталія та тел.0674348457 Юлія для співбесіди
6 000,00 ДНЗ "РОМАШКА" М. БРОВАРИ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ керівник музичний З/п залежить від кваліфікації та навантаження. Здійснює музичну освіту та естетичне виховання дітей згідно з програмою, що реалізується у закладі. Проводить музичні заняття, концерти, бере участь в організації свят, дитячих розваг, ранкової гімнастики. Навчає дітей грі на муз. інструментах.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)62635 Вікторія Миколаївна.
6 000,00 ДНЗ "ЧЕРВОНІ ВІТРИЛА" М. БРОВАРИ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ керівник музичний З/п залежить від кваліфікації та навантаження.
 Здійснює музичну освіту та естетичне виховання дітей згідно з програмою, що реалізується у закладі. Проводить музичні заняття, концерти, бере участь в організації свят, дитячих розваг, ранкової гімнастики. Навчає дітей грі на муз. інструментах.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна.
7 100,00 ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ОЛЕНКА" керівник музичний З/п залежить від стажу роботи, педагогічного навантаження.
Організація і проведення музичних занять, дитячих свят.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Людмила Сергіївна
7 100,00 ТОВ "СПЕЦБУДМАШ" комірник Облік і складування метизів, ведення технічної документації. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
8 000,00 ТОВ "УВК УКРАЇНА" комплектувальник комплектування товару згідно заявки в палети, робота з терміналом збору даних, з/п плюс премія
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
6 000,00 ТОВ"ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС" консьєрж ивитися за порядком у під']зді.Підтримуйте чистоту на робочому місці, в холі. Зустрічать відвідувачів. Вести журналу видачі ключів і перепусток. Режим роботи  доба на три Працевлаштування після співбесіди
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
10 000,00 МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА контролер-касир Люб’язне обслуговування гостей
    Передпродажна підготовка і викладка товару
    Контроль якості та термінів придатності
    Робота на касі
7 000,00 ФІЛІЯ "КИЇВСЬКИЙ ПЛЕМКОНЕЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КОНЯРСТВО УКРАЇНИ" конюх прибирання стійл,годування та чистка коней, вахта 15 на 15 днів
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
6 000,00 ДНЗ "РОМАШКА" М. БРОВАРИ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ кухар Приготування їжі згідно з технологією  для вихованців закладу.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 62635 Вікторія Миколаївна
6 000,00 ЗДО "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК" кухар Приготування їжі згідно з технологією  для вихованців закладу.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 62635 Наталія Ігорівна
10 000,00 МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА кухар  Проводити процеси первинної кулінарної обробки сировини, здійснювати допоміжні роботи для приготування різних страв, дотримуватись правил гігієни та санітарії
16 000,00 ТОВ"ІДЕАЛ ПРОМ" кухар Здійснювати приготування страв згідно процесу;  Контролювати якість сировини.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
18 000,00 ТОВ"ІДЕАЛ ПРОМ" кухар Кухар- універсал в службу доставки обідів.  Приготування страв згідно технологічних карт;    забезпечення безперебійної роботи кухні відповідно до норм і стандартів прийнятих в компанії;    контроль норм витрат сировини і п / ф;    складання замовлень на необхідну сировину і продукти;    відповідальний підхід до роботи і готовність відповідати за результати своєї роботи.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
6 000,00 ТРЕБУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ кухар Робота в харчоблоці шкільної їдальні. Приготування їжі згідно з технологією, обслуговування учнів у їдальні під час перерв. Отримує з комори відповідну кількість продуктів харчування. Підтримувати в належному санітарному стані робоче місце. Веде запис в бракеражному журналі щодо обліку продуктів.
Заробітна плата: 6000 грн.+ надбавка 10%
Графік роботи: 5-ти денний з 8:00 - 16:00,  Сб.,Нд.-вихідний
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Людмила Сергіївна
6 000,00 ЗДО "ПЕРЛИНКА" кухонний робітник підсобні роботи на кухні
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
8 000,00 МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА кухонний робітник допомога в приготуванні страв, нарізка овочів, салатів, потрібна медична книжка
9 000,00 ТОВ"ІДЕАЛ ПРОМ" кухонний робітник Працівник лінії роздачі  підготовка лінії роздачі до роботи,    видача страв з лінії роздачі,    підтримання в чистоті свого робочого місця  Графік 3/3 (робочі / вихідні)    денна зміна з 7.00 до 19.00.    нічна зміна з 18.30 до 03.30.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
12 000,00 ТОВ "БРОВАРСЬКИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ЗАВОД" ливарник кольорових металів Лиття алюмінієвих стовпів, заготовок за допомогою печей переплавлення.
Надається спецодяг.
Заробітна плата уточнюється при співбесіді.
Місце проведення робіт: м.Бровари
Контактний телефон фахівця Броварського МРЦЗ (04594)69129 Людмила Сергіївна
12 805,00 КНП БМР "БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" лікар загальної практики-сімейний лікар Прийом  та обслуговування населення.
З/п залежить від кваліфікації та навантаження.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
10 000,00 КНП БРР "БРОВАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" лікар загальної практики-сімейний лікар Ведення прийому пацієнтів. Виконання функціональних обов'язків у відповідності до посадових інструкцій.
Місце роботи: амбулаторії Броварського району. Іногороднім можливе відшкодування витрат на житло.
Телефон фахівця Броварського центру зайнятості  (04594)069129 Юлія Миколаївна
10 178,00 ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ лікар-невролог дитячий 0.5 ставки: зп 5089 грн. (перша категорія, вислуга років).
Досвід роботи не менше 3 років.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
10 178,00 ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ лікар-ортопед-травматолог 0.5 ставки: зп 5089 грн. (перша категорія, вислуга років).
 Знання основ неврології, вміння володіти методом тейпування м'язів скелету.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
10 178,00 ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ лікар-педіатр 0.5 ставки: зп 5089 грн. (перша категорія, вислуга років).
Досвід роботи з дітьми не менше 1 року.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
6 075,00 ТОВ "АТП ВОРОНА" Логіст Виконувати обов'язки логіста-міжнародника. Пошук замовників, ведення переговорів, заключення договорів, координація роботи водіїв, вибір та прорахування маршрутів, знання англійської мови рівень В1, знання программи 1С, ; 4ardi trans, Timocom.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
8 000,00 ЗДО "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК" логопед Планує і здійснює навчально-корекційну роботу з дітьми, які мають вади в усному і писемному мовленні, з урахуванням характеру мовних порушень, вікових, індивідуальних особливостей.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 62635 Наталія Ігорівна
15 000,00 ТОВ "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" майстер  Ремонт та обслуговування станків на віконном виробництві.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
8 500,00 ДО "РЕЗИДЕНЦІЯ"ЗАЛІССЯ" Майстер лісу Здійснювати охорону лісів, державний контроль за станом, використанням, відтворенням, охороною і захистом лісу.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія  Михайлівна
12 500,00 ТОВ"МЕТАЛ-А ТРЕЙД" Маляр маляр по металу(поршкова покраска) по металу
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
10 000,00 ПП "ФЕСКО" масажист володіння техніками масажу
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
6 000,00 ТОВ ВКФ "ТАЛІСМАН" ЛТД менеджер (управитель) із збуту Уміння організовувати та координувати збутову діяльність відповідно до замовлень і укладених договорів, забезпечувати постачання продукції, що випускається, споживачам у встановлені терміни в повному обсязі,  проведення аудиту, змін в методиках, робота з рекламацією. з/п плюс відсотки від продаж
17 000,00 ТОВ "КИЇВГУМА" механік виробництва Забезпечення безперебійної роботи виробничого обладнання, організація своєчасного ремонту та обслуговування устаткування цеху. Керування бригадою слюсарів, оформлення документації, навчання персоналу. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
8 000,00 ТОВ"ІДЕАЛ ПРОМ" мийник посуду  миття посуду  График работы 3/3 с 18.30 до 3.30(нічна зміна).
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
15 000,00 ТОВ "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" Монтажник-складальник металопластикових конструкцій  Сборка металопластикових конструкцій, склопакетів
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
8 000,00 ДО "РЕЗИДЕНЦІЯ"ЗАЛІССЯ" муляр Виконання робіт з кладки та ремонту кам'яних та цегельних конструкцій, кладку простих стін з цегли та дрібних блоків під штукатурку
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія  Михайлівна
15 000,00 ТОВ "ВЕНЗАБУД" муляр Будівельні роботи ЖК «Медісон Гарденс» мурування простих стін;  розстилання розчинової суміші на стіні, розкладання цегли знання правил роботи пневматичним й електричним інструментом, що застосовується під час будівництва кам’яних будов та споруд;
 Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
12 000,00 ТОВ"КИЇВСЬКИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ" налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції Налагоджувальник 5-го розряду. Технічне обслуговування хлібопекарського устаткування та поточний ремонт обладнання. Дотримання правил з техніки безпеки. Ведення документації.
Графіки роботи:
1)позмінно день/ніч з 8:00 -20:00 (2 дні дома); 2)5-ти денний з 8:00 - 16:30, Сб.,Нд.-вихідний.
Заробітна плата на випробувальний термін 10000 грн
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594)69129 Людмила Сергіївна
8 000,00 ТОВ "УВК УКРАЇНА" Начальник відділу потрібен начальник відділу складського обліку, організація та контроль за своєчасним оформленням та видачею документів, контроль за внесенням інформації та звітів по роботі складу з/п плюс премія
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
20 000,00 ТОВ"КИЇВСЬКИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ" начальник зміни (промисловість) Забезпечення дотримання технологічного режиму;
Забезпечення раціонального використання виробничих потужностей та правильну експлуатацію обладнання;
Контроль за безперебійною роботою всіх відділень.
Виробництво виробів в необхідній кількості, асортименті та відповідної якості;
Оформлення первинних документів по обліку виробленої продукції та робочого часу.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Людмила Сергіївна
8 000,00 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ВІТАН ГРУП" обрізувач матеріалів Оператор деревообрізувального верстата на пилораму. Здійснення обрізки деревини потрібних розмірів. Досвід роботи в деревообробній галузі.
Заробітна плати від 8000 грн.
місце проведення робіт: Броварський р-н, с.Гоголів.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
14 000,00 ТОВ"МЕТАЛ-А ТРЕЙД" оператор верстатів з програмним керуванням оператор згинальний верстат, вміння читать креслення
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
14 000,00 ТОВ"МЕТАЛ-А ТРЕЙД" оператор верстатів з програмним керуванням оператор згинальний верстат, вміння читать креслення
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
7 000,00 АТ "ТАСКОМБАНК" Оператор інформаційно-комунікаційних мереж Місце проведення робіт: Бровари
Володіння українською та російською мовою, впевнений  користування ПК.
Менеджер з продажу банківських послуг. Вихідна телефонна лінія, продаж банківських продуктів в телефонному режимі.  З/п  7000 грн. + бонуси від продажів.
Графік роботи 5-ти денний, гнучкий, є можливість працювати від 2 до 8 годин на день.
Тел.фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
12 200,00 КП "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" оператор котельні Забезпечення режиму допуску котельних. Наявність посвідчення про навчання оператора котельні та досвід роботи обов'язково. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
8 500,00 ДИРЕКЦІЯ ОБРОБЛЕННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОШТИ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" оператор поштового зв'язку Робота в логістично-сортувальному центрі (зручне розташування- поруч із центральним залізничним вокзалом Києва).
Графік роботи змінний: доба через троє    або  два дні робочі, два- вихідні.
Оброблення та сортування всіх видів міжнародних та транзитних відправлень. Володіння комп'ютером на базовому рівні.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
12 000,00 ТОВ "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ" охоронник Слідкувати за обліком та рухом матеріалів
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
10 000,00 ТОВ "ФОРА" охоронник Гарантувати безпеку гостей та співробітників магазину    Контролювати вхідну зону та касову зону, відеонагляд.Врегульовувати конфліктні ситуації    Відповідати за збереження майна магазину В нічний час підміняти касирів
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
10 000,00 ТОВ "ОМЕГА" пекар Місто БРОВАРИ. Випікати хлібобулочні вироби за рецептом (технологічною картою), користуватися новітнім професійним обладнанням, дотримуватись правил чистоти у цеху та НАССР. Заробітна плата: ставка 10000 + премія.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія Ігорівна
6 000,00 МОТРЕСКУ МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ  підсобний робітник Доводжувач взуття.  Робота в цеху взуттєвого виробництва
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
10 000,00 ТОВ "АЛЮПЛАСТ УКРАЇНА" підсобний робітник Виконує підсобні роботи на виробництві, розглядаються кандидати без досвіду роботи (навчання на підприємстві). Робота пов'язана з фізичними навантаженнями.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Юлія Миколаївна
10 000,00 ТОВ "ОРІМІ УКРАЇНА" підсобний робітник Виконувати підсобні та допоміжні роботи;Навантажувати та  розвантажувати, переміщати вручну або на візках різних видів вантажів Прибарання сміття
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
8 000,00 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ВІТАН ГРУП" підсобний робітник Підсобний робітник на пилораму. Подача матеріалу на верстат, прийомка заготовок та виробів з верстатів. Робота пов'язана з  фізичними навантаженнями.
Заробітна плати від 8000 грн (обговорюється при співбесіді)
Місце проведення робіт: Броварський р-н, с.Гоголів.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
6 000,00 ДНЗ "РОМАШКА" М. БРОВАРИ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ помічник вихователя Організація харчування дітей, заміна білизни, додержання санітарних норм (миття посуду, прибирання приміщення тощо). Допомога вихователю  в підготовці дітей до різних видів діяльності та режимних моментів.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 62635 Вікторія Миколаївна
6 000,00 ЗДО "ЗІРОЧКА" помічник вихователя Допомогає вихователю, виконує вологе прибирання в групі. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
6 000,00 ЗДО "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК" помічник вихователя Організація харчування дітей, заміна білизни, додержання санітарних норм (миття посуду, прибирання приміщення тощо). Допомога вихователю  в підготовці дітей до різних видів діяльності та режимних моментів.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 62635 Наталія Ігорівна
6 000,00 ЗДО "ПЕРЛИНКА" помічник вихователя Дотримання санітарно-гігієнічних норм в групі.
Поміч вихователю
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
10 000,00 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ІНЖЕНІУМ ГРУП" помічник керівника підприємства (установи, організації)  Випробувальний термін 3 місяці ,ведення журналів вхідної та вихідної кореспонденції;реєстрація та облік проектів, договорів, довіреностей; ведення журналу реєстрації наказів;розсилка, доставка та отримання листів.Організація зустрічей, переговорів, нарад,замовлення квитків, бронювання готелів,кадрова робота
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
7 000,00 ТОВ"ФК "ЄАПБ" Помічник юриста Розглядається кандидатура без досвіду роботи з юридичною освітою (середньою спеціальною та вищою освітою). Працювати з документами та позивними заявами. Комфортний офіс.
Місце проведення робіт: м. Бровари. Контактний тел.фахівця Броварського МРЦЗ (04594)69129 Людмила Сергіївна
9 800,00 ТОВ "БРО-БУРГЕР" Працівник закладу ресторанного господарства Молодший працівник закладу ресторанного господарства. Формування замовлень на касі з дотриманням стандартів обслуговування збір та видача замовлень. Погодинний тариф в розмірі 61,54 грн / год (розмір зарплати залежить від загальної кількості відпрацьованих годин). Наявність особистої медичної книжки (медогляд проводиться за рахунок роботодавця). Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна.
12 000,00 ТОВ "ВІПЛЕЙ МЕРЧЕНДАЙЗ" прибиральник виробничих приміщень Робота на сучасному обладнанні. Відсутність алергії до хімічних речовин, охайний зовнішній вигляд.
Графік роботи: 1 зміна 06:00—14:00, 2 зміна 14:00?22:00.
Місце роботи: Київ, 10 хвилин від метро Почайна
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
7 000,00 ТОВ "ПАКУВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ" прибиральник виробничих приміщень Прибирання приміщень.
Графік роботи обговорюється на співбесіді (можливо прибирання декілька годин вранці або ввечері).
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
8 000,00 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ " ФЕРАКС " прибиральник виробничих приміщень Прибирання виробничих цехів.
6-денний робочий тиждень (8.30-17.30). Наявність розвозки по Броварському р-ну.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
6 000,00 БРОВАРСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 10 прибиральник службових приміщень Прибирання службових та навчальних приміщень закладу (миття, збір сміття, дезинфекція та інша робота відповідно до посадових обов'язків)
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
8 000,00 МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА прибиральник службових приміщень Прибирати торговий зал та туалетні кімнати з використанням миючих засобів. Мити двері та вікна. 
6 500,00 ТОВ "УКРОП." прибиральник службових приміщень прибирає службові приміщення будівелі,коридири,сходи,санвузли,туалети;додержуватися правил санітарії і гігієни в приміщеннях,де прибирає.Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Наталія Іванівна
6 000,00 ТОВ"2+2" прибиральник службових приміщень прибирання службових приміщень та торгового залу
6 000,00 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ІНЖЕНІУМ ГРУП" прибиральник службових приміщень сухе та вологе прибирання офісу, поливання квітів
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
9 000,00 МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА Продавець-консультант консультація покупців щодо товарів та акцій; викладка товару згідно з існуючими стандартами;
участь в проведенні інвентаризацій, можливе виконання обов"язків касира
10 000,00 ТОВ "ЕПІЦЕНТР К" Продавець-консультант Надання кваліфікованої консультації покупцям, комплексний підбір товару, викладка товару.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія Ігорівна
8 500,00 ТОВ "ОМЕГА" Продавець-консультант Місто БРОВАРИ. Викладати товар згідно зі стандартами, прийнятими в компанії, контролювати дотримання термінів придатності, підтримувати порядок і чистоту в відділі, консультувати покупців в торговому залі.
Заробітна плата: 8500 + премія.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія Ігорівна
6 000,00 БРОВАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 6 БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Підтримувати в належному стані будівлі,  виконувати поточний ремонт, перенесення меблів тощо.
Графік роботи: 3 дні на тиждень
Контактний телефон фахівця Броварського  центру зайнятості  (04594)69129 Людмила Сергіївна
8 000,00 КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 1" робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Роботи по ремонту й обслуговування будинків, частковий ремонт покрівлі, дитячих майданчиків,остіклення в під'їздах, навантаження та розвантаження негабаритного сміття.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна.
8 200,00 КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА -4 робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Роботи по ремонту й обслуговуванню будинків, частковий ремонт покрівлі, дитячих майданчиків, заміна скла в під'їздах, навантаження та розвантаження негабаритного сміття.
6 000,00 КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА -4 робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями прибирання прибудинкових територій та сходових клітин
6 000,00 КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями Потрібен прибиральник сходових клітин та ліфтів, а також прилеглої території будинків
6 000,00 "ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА БРОВАРСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ " Сестра медична (брат медичний) Слідкує за станом проходження мед. огляду пед. працівників, обслуговування спортивних змагань, контроль медичних довідок учнів, ведення документації.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
6 000,00 ЗДО "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК" Сестра медична (брат медичний) Організовує медичний огляд вихованців закладу, контролює своєчасне проходження медогляду працівниками, веде поточну та  звітну документацію, здійснює облік медикаментів, профілактичні заходи.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)62635  Наталія Ігорівна
10 000,00 ТОВ "ЗДОРОВА РОДИНА ПЛЮС" Сестра медична (брат медичний) Володіння всіма сестринськими маніпуляціями: взяття крові з вени, з пальця (так само у дітей будь-якого віку) сучасними вакуумними системами забору крові, постановка крапельниць.Ведення необхідної обліково-звітної документації (знання комп'ютера на рівні впевненого користувача).
Володіння методиками надання першої допомоги.
Заробітна плата обговорюється на співбесіді.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
10 000,00 ФКЗ КОР "КОЦ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ "БРОВАРСЬКА СТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНО Сестра медична (брат медичний) обстеження хворого.,потерпілого, визначає показники пульсу, дихання, артеріального тиску. Надає першу медичну допомогу при кровотечі, різного виду травмах, гострих захворюваннях із загрозою для життя. Проводить первинну хірургічну обробку рани. Накладає пов’язки при пошкодженнях та переломах. Володіє технікою зовнішнього масажу серця та штучного дихання. Здійснює підшкірні, внутрішньом’язові, внутрішньовенні ін’єкції.
 Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості 0459462635 Наталія Михайлівна
14 000,00 КП "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" слюсар аварійно-відбудовних робіт Усунення виявлених пошкоджень водопровідних мереж, ремонт засувок, обхід та огляд ВМ, планування та благоустрій місць розкриття після закінчення ремонтних робіт.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Юлія Миколаївна
14 000,00 ПРАТ "КОМБІНАТ"ТЕПЛИЧНИЙ" слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка) Прокладання електричних кабелів в приміщеннях установ, світильників, вимикачів та розеток, щитів управління, установка та налагодження пристроїв контрольно-вимірювальних приладів. Прокладання захистних труб для проводів.
Наявність попереднього медичного огляду.
Тел. (04594)69129 Людмила Сергіївна
20 000,00 ТОВ "ТДС УКРСПЕЦТЕХНІКА" слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів можна без досвіду роботи;з/плата на випробувальний термін 12000(на руки);збірка,розбірка та дефектування техніки ;розглядаємо кандидатури з досвідом роботи автослюсара  та механізатора.Іногорднім надається гуртожиток; своя столова на території.Контактний телефон фахівця Броварського міськрайонного центру зайнятості Наталія Іванівна (04594)69129.
15 000,00 АВТОСЕРВІСНА ФІЛІЯ "БРОВАРИ-АВТО" ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОРПОР Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів  ремонт і обслуговування ходовой части, двигуна і трансміссіі автомобілів;заробітна плата залежить від відпрацюваних годин;професійне виконання діагностики,ремонт автомашин марок КІА,Шевроле,Опель,ЗАЗ,Чері
м. Бровары
Графік роботи Пн.-Пт. з 9:00 до 18:00, Сб.-Нд. -вихідний.
Контактний телефон фахівця Броварського МРЦЗ (04594)69129 Наталія Іванівна
15 000,00 ТОВ"ОЛІС ОІЛ" Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Ремонт вантажних автомобілів, заробітна плата при співбесіді
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Вікторія Миколаївна
10 000,00 ПП "ЕМБЕР" Слюсар із складання металевих конструкцій Уміння складати та регулювати прості вузли та механізми; виконувати слюсарне оброблення та приганяння деталей ; складати вузли та механізми середньої складності з застосуванням спеціальних пристроїв;
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
7 000,00 АТ "ІНДЕЛІКА" слюсар-електрик з ремонту електроустаткування Обслуговування та ремонт електротехнічного обладнання та устаткування.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
14 000,00 ПРАТ "КОМБІНАТ"ТЕПЛИЧНИЙ" слюсар-електрик з ремонту електроустаткування Обслуговування та ремонт електроустаткування.
Можливо без досвіду роботи.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129 Людмила Сергіївна
15 000,00 ТОВ"АСКАНІЯ-ФЛОРА" слюсар-електрик з ремонту електроустаткування група допуску по електробезпеці III - IV;забезпечує справний стан, безаварійну і надійну роботу пристроїв і устаткування, правильну їх експлуатацію, своєчасний та якісний ремонт;виконує роботи по ремонту і регулюванню особливо складних і експериментальних електричних машин.Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Наталія  та тел.0674348457 Юлія
9 050,00 ТОВ "ВІТАЛ-ПЛАСТ" слюсар-інструментальник Виготовляєта та ремонтує точні та складні інструменти та пристрої з застосуванням спеціальної технологічної оснастки. Доводить,притирає та виготовляє деталі фігурного контуру з одержанням  дзеркальної поверхні. Перевіряє пристрої та штампи в умовах експлуатації. По результатах випробувального терміну, заробітна плата може бути збільшена відповідно до кваліфікації. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Юлія Миколаївна
10 550,00 ТОВ "СПЕЦБУДМАШ" слюсар-інструментальник Виконує слюсарні роботи на підприємстві. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
12 000,00 КП "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" слюсар-сантехнік Технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем гарячого та холодного водопостачання і водовідведення. З/п  10000 -  12000 грн. (в залежності від кваліфікації).
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Юлія Миколаївна
8 000,00 ТОВ"ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС" слюсар-сантехнік  Проводить чергові профілактичні огляди систем центрального опалення, водопостачання, каналізації і водостоків квартир житлових будинків;    Забезпечує справний стан, безаварійну і надійну роботу обслуговуваних систем центрального опалення, водопостачання, каналізації і водостоків, правильну їх експлуатацію, своєчасний якісний ремонт;    Бере участь у ліквідації несправностей у роботі систем, їх ремонті, монтажі, регулюванні і випробуванні;   Графік роботи доба на три
Контактний телефон фахівця Броварськог
12 000,00 ТОВ"КИЇВСЬКИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ" слюсар-сантехнік Стежити за справною роботою водопостачання, водовідведення та іншого сантехнічного обладнання і систем опалення. Оперативне усунення аварійних ситуацій (засмічення в трубопроводах, протікання). Монтажні роботи (установка сантехприборів, прокладка трубопроводів)
Графіки роботи: 5-ти денний з 8:00 - 16:30, Сб.,Нд.-вихідний.
Заробітна плата на випробувальний термін 10000 грн
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594)69129 Людмила Сергіївна
12 000,00 ТОВ "КИЇВГУМА" сортувальник виробів, сировини та матеріалів Припаювати поліпропіленову стрічку на шви захисних костюмів на обладнанні,яке працює за принципом швейної машини, тільки замість нитки використовують стрічку для герметизації швів, розглядаються кандидати без досвіду роботи.Графік:день/ніч,2 вихідних:денна зміна 07:30-19:30, нічна 19:30-07:30, зміна-11 годин.Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
7 000,00 БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ соціальний робітник вміння працювати з людьми похилого віку плата комунальних, закупка продуктів, виклик лікаря
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
8 000,00 ДО "РЕЗИДЕНЦІЯ"ЗАЛІССЯ" столяр Виконання робіт з виготовлення столярних виробів, вміння працювати на деревообробних верстатах, робити ремонт дерев'яних виробів та інші столярні роботи
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія  Михайлівна
15 000,00 ПП "ФЛЕТВУД" столяр виробництво міжкімнатних дверей, робота з МДФ на станках та пресах, розпил матеріалу. врізка шаблонів фурнітури у полотно та короб,поклека полотен дверних коробів,формування заказів
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
6 000,00 КП ДНЗ "ВІНОЧОК" М. БРОВАРИ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ сторож Охорона території та приміщень дитячого садочка. Робота пов'язана з фіз. навантаженнями (допомога в розвантажувальних роботах). Графік 1/3. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна.
12 100,00 ТОВ "КИЇВГУМА" токар Виконує роботу на токарному станку, бажано з досвідом роботи. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
9 450,00 ТОВ "СПЕЦБУДМАШ" токар Виконує токарні роботи на підприємстві. Досвід роботи на верстатах та верстатах з ЧПУ. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
15 000,00 ТОВ"АКВАКОМФОРТ" токар токарні роботи на виробництві металевих виробів,
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594) 69129 Тетяна Миколаївна
7 800,00 ДО "РЕЗИДЕНЦІЯ"ЗАЛІССЯ" тракторист Робота в лісі,Виконання робіт на тракторному засобі, поточний ремонт. Виконує технічне обслуговування трактора
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35 Наталія  Михайлівна
12 000,00 ТОВ"МЕТАЛ-А ТРЕЙД" укладальник виробів На підприємстві по металообробці упаковка готової продукції.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
6 000,00 ТОВ "СІЛЬПО-ФУД" укладальник-пакувальник Робота різного ступеня тяжкості в залежності від зони на складі. Робота з товаром (продукти харчування та побутова хімія). На підприємстві існує бонусна система оплати.  Є можливість заробляти більше, залежно від відпрацьованих нормо-змін та показників роботи.З/п вказана без урахування премій, які виплачуються на розгляд роботодавця.
Місце проведення робіт: с. Квітневе та с. Перемога.   Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
10 000,00 ТОВ"СВІЖА ЗЕЛЕНЬ" укладальник-пакувальник укладання зелені(салатів. цибулі. укропу)
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
9 000,00 МЕЛЬНИК ІННА ВОЛОДИМИРІВНА фармацевт Потрібен фармацевт, провізор: якісне консультування покупців по аптечному асортименту;
продаж лікувальних препаратів;
контроль терміну придатності;
ведення касової документації
15 000,00 ІП "КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД" фахівець Посада існує для підтримки керівника відділу компенсацій та пільг у розробці та реалізації конкурентноспроможної та ефективної системи компенсацій та пільг відповідно до корпоративних принципів, політик та стратегій компанії.  Англійська - Pre-Intermidiate (буде перевагою), знання трудового права, основ сфери управління персоналом, схеми оплати праці, структуру компенсацій і пільг. Досвідчиний користувач ПК, досвід роботи в SAP та 1С. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 
9 000,00 ТОВ"ФК "ЄАПБ" фахівець Фахівець (оператор контакт. центру) по роботі з проблемною заборгованістю . Робота в офісі. Проведення телефонних переговорів з клієнтами банків, надання консультацій про спосіб погашення кредиту, інформування про акції компанії. З/плата + %. Навчання на робочому місці. Наявність стажу та освіти  вітаються.
Місце проведення робіт: м. Бровари.
Контактний тел.фахівця Броварського МРЦЗ (04594)69129 Людмила Сергіївна
9 100,00 КНП БМР "БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Фахівець з питань цивільного захисту Ведення документації, проведення з працівниками підприємства навчання з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
10 000,00 ПП "ФЕСКО" Фахівець з фізичної реабілітації медична практика з ліківальної фізкультури та масажу, фізичної терапії, реабілітації
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна
10 614,00 ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ Фахівець з фізичної реабілітації 0.5 ставки: зп 5307 грн. (перша категорія, вислуга років).
ЛФК, масаж, механотерапія, методики Бабот, Войта та інші.
Досвід роботи не менше 3 років. Бажано мати медичну освіту базову, як додаток.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
7 010,00 БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ фахівець із соціальної роботи робота з сім'ями які опинилися в складних життєвих обставинах
заробітна плата + вислуга
0459462635 Наталія Михайлівна
10 000,00 ФКЗ КОР "КОЦ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ "БРОВАРСЬКА СТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНО фельдшер При наданні медичної допомоги виконувати вказівки та розпорядження лікаря,  Діяти швидко і рішуче, проявляючи увагу до хворих і оточуючим їх особам,вміння провести підшкірні, внутрішньом'язові та внутрішньовенні ін'єкції; надати першу медичну допомогу: штучне дихання, накласти джгут, ввести зонд, накласти шини, бинти, пов'язки.
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості 0459462635 Наталія Михайлівна
9 450,00 ТОВ "СПЕЦБУДМАШ" фрезерувальник Досвід роботи на верстатах та верстатах з ЧПУ, Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна.
16 000,00 ТОВ "ВІПЛЕЙ МЕРЧЕНДАЙЗ" художник-оформлювач Робота на виробництві плюшевих іграшок (персонажі, зброя, артефакти та елементи одежі) для фанатів популярних відеоігор. Зшивання вручну потаємним швом та оформлення іграшки (додавання страз, волосся, деталей і т.д.); збір та оформлення моделі по технологічній послідовності та зразку. Досвід творчої ручної роботи (навіть вдома) чи досвід по пошиву іграшок (буде пріоритетом).
Місце роботи: Київ, 10 хвилин від метро Почайна
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія
8 000,00 ТОВ "ВАШ ТРЕЙД" швачка Виготовлення постільної білизни, ковдр, подушок та іншого текстилю для дому. Місце проведення робіт: с.Зазим'я Броварського р-ну, розвозка з м. Бровари. Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості (04594) 69129 Тетяна Миколаївна 
16 000,00 ТОВ "ВІПЛЕЙ МЕРЧЕНДАЙЗ" швачка  Пошив на машинах виробів (комп’ютерних персонажів - іграшок) з різних тканин та матеріалів. Робота на сучасному обладнанні.
• успішний досвід роботи на швейних підприємствах або в пошитті іграшок (буде пріоритетом)
• схильність до виконання монотонної роботи, тонка чутливість пальців
Місце роботи: Київ, 10 хвилин від метро Почайна
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)69129  Юлія Миколаївна
15 000,00 ПП "ФЛЕТВУД" шліфувальник по дереву робота з МДФ та деревом (дверні полотна та погонного матеріалу) робота на шліфувальній машинці та іншими спеціальними засобами
Контактний телефон фахівця Броварського центру зайнятості: (04594)6-26-35  Наталія Михайлівна

 

3 лютого 2021 року о 13:30 директорка департаменту охорони здоров‘я Київської ОДА Олена Єфіменко проведе онлайн-брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:
https://www.facebook.com/koda.gov.ua.

У разі зміни часу обов’язково повідомимо про це додатково.

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

http://koda.gov.ua/news/anons-direktorka-departamentu-okhoro-2/

Сторінка 1 із 5

Календар новин

« March 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Go to top