Погреби (5)

1 листопада 2020 року футбольна команда "Десна-2" виборола переконливу перемогу першості Броварського району!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НАШОЇ ЗАЗИМСЬКОЇ ГРОМАДИ!

 

Відповідно статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед громадою та її жителями.

Як голова громади, намагаюсь побудувати злагоджену, відкриту роботу депутатського корпусу, виконавчого комітету та працівників сільської ради.

На день створення  Зазимської об’єднаної територіальної громади до її складу увійшли  село Погреби та село Зазим’є.

Інтереси громади в сільській раді представляють 22 депутати.  З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до повноважень ради, здійснення  контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету, утворено 5 постійних депутатських  комісій.

2020 рік  є  першим роком роботи після  створення  Зазимської  об’єднаної територіальної громади. Не зважаючи на всі труднощі, які супроводжували нас впродовж  цього  року, ми  прагнули виконати всі прийняті нами програми, а також співпрацювали та надавали фінансову підтримку установам та організаціям,  розташованим на території об’єднаної громади.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» основною організаційно-правовою формою діяльності ради  є сесія. Закон визначає, що сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал.  Але, зважаючи на велику кількість питань, які потребують швидкого вирішення, в нашій сільській раді сесійні засідання відбувались щомісяця, а то й частіше.

За звітний період, а це 9 місяців 2020 року,  відбулось 13 пленарних засідань,  на яких розглянуто 765 питань та прийнято відповідно стільки ж рішень сільської ради.

Робота депутатського корпусу сільської ради є злагодженою, суттєвих розбіжностей в думках, позиціях в нас немає, рішення в основному приймаємо одноголосно.

У всіх є бажання працювати, кожен депутат хоче щось зробити для свого округу і  громади в цілому.

Відвідуваність депутатами сесій склала в середньому 21 депутат з 22.

Для  ефективного проведення сесійних засідань  придбано систему голосування «РАДА-ГОЛОС» вартістю 104,6 тис.грн.

Завдяки цілеспрямованій роботі сільської ради та виконавчого комітету нам вдалося забезпечити нормальне функціонування  закладів дошкільної та шкільної освіти, закладів медицини та інш., покращити їх матеріально-технічний стан,  покращити інфраструктуру сільських населених пунктів та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності громади, незважаючи на непростий період часу –  період  пандемії короновірусу.       

Впродовж 2020 року проведено 9 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 316  рішень з різного роду питань.

Переважно це питання бюджету, освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, житлово-комунального господарства, благоустрою, пайової участі, розміщення рекламних носіїв та тимчасових споруд, присвоєння адрес об'єктам нерухомості та інші.  

Виконавчий комітет координує роботу відділів, підприємств та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади. Безпосередню роботу по розгляду планових питань та  звернень, підготовці проектів рішень виконкому та сільської ради, контролю за виконанням прийнятих рішень по питаннях, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування, здійснює сільська рада. Для реалізації нових повноважень та завдань впродовж звітного періоду був створений відділ з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності, було прийнято на роботу спеціаліста з публічних закупівель, вносились зміни до структури і штатної чисельності сільської ради.

На сьогодні одним із першочергових завдань,  які стоять перед керівництвом сільської ради,  є формування потужного кадрового потенціалу.

Також одним із пріоритетних напрямків діяльності виконавчого комітету сільської ради є робота зі зверненнями громадян та надання якісних адміністративних послуг.

З метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, вирішення проблем, які турбують жителів сіл, розглянуто 790 звернень, з них 2 - колективних,  2 - депутатських ;  40 - запитів на отримання публічної інформації. Вирішено позитивно  744 звернень, дано роз’яснення по 29 зверненням. Найбільше звернень надійшло від осіб  з інвалідністю І,ІІ,ІІІ групи - 39, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю – 27. Найчастіше порушувались питання: аграрної політики і земельних відносин – 415, комунального господарства та благоустрою – 281, соціального захисту – 36, екології та природних ресурсів – 5, захисту прав дітей – 1, інші – 94.

Всі звернення були розглянуті відповідно до чинного законодавства та в межах компетенції, надано необхідну допомогу. На питання, порушені у зверненнях, заявникам надавалися вичерпні, аргументовані та ґрунтовні роз’яснення.

За звітний період виконкомом сільської ради видано  1607 довідок різного характеру, сільським головою на особистому прийомі прийнято 363 громадяни, надійшло 790 письмових звернень від громадян, від установ, підприємств та організацій надійшло 1386 вхідних листів, підготовлено 603 вихідних документів.

З початку 2020 року вчинено 245 нотаріальних дій; в тому числі зареєстровано 76 довіреностей, посвідчено 19 заповітів та інш.

З 01 червня 2020 року в приміщенні Зазимської сільської ради  проводиться державна реєстрація актів цивільного стану. За звітний період  зареєстровано: 6 шлюбів, 3 народження, 24 смерті.

Виконкомом сільської ради проводиться реєстрація місця проживання. З початку року зареєстровано за місцем проживання – 242 особи, знято з реєстрації  - 50 осіб.

За 9 місяців 2020 року державним реєстратором зареєстровано 1954 правові акти, з них: право власності – 1558, інших речових прав – 396.

Надходження від адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень за 9 місяців склали 390 410 грн.

За звітний період сформовано 394 витягів з Державного земельного кадастру. Ця робота наповнила бюджет на 45 077 грн.

Ведеться  облік військовозобов’язаних. На території сільської ради обліковується - 787 особи, в т.ч.: офіцерів запасу – 86 ,  призовників –137, учасників ООС – 47, сержантів, старшин, матросів, прапорщиків, рядових  – 564 осіб.

За увесь час військових дій, що розгорнулися на сході України, було мобілізовано на військову службу 47 осіб. Зараз на сході країни перебуває 1 житель нашої громади – Лихонос Руслан Віктрович.

Належна увага приділяється соціальному захисту населення, особливо людям похилого віку та одиноким мешканцям. За звітний період за наданням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг по селу Зазим’є звернулось 242 сім'ї, по селу Погреби – 217 сімей.

 

БЮДЖЕТ ГРОМАДИ

 

ДОХОДИ

 

Основною незручністю у роботі громади було і на даний час є те, що громада у нас одна, а бюджети два: окремо Зазимської сільської ради та окремо Погребської сільської ради.

Бюджет Зазимської сільської ради   за 9 місяців 2020 року по загальному фонду  склав  11 657 013,76 грн.  -  125% виконання.

в тому числі:

 • рентна плата - 780,2 тис. грн. ( 269% виконання);
 • акцизні податки - 1 519,1 тис.грн.  ( 153,6% виконання);
 • місцеві податки - 8 863,7 тис. грн. ( 125,02% виконання);
 • адміністративні збори - 447, 8 тис. грн. ( 399,8% виконання);
 • інші надходження - 46, 2 тис. грн.

По спеціальному фонду бюджет склав 6 315,0 тис. грн. - 158,5% в. т. ч. надходження коштів від:

- відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва - 86, 3 тис. грн.

- надходження коштів пайової участі - 2 649, 8 тис.грн. - 254,3%

- кошти від продажу земель несільскогосподарського призначення - 3 578,9 тис.грн.  - 136,3%.

Бюджет  Погребської  сільської ради за 9 місяців 2020 року по загальному фонду  фактично наповнено на 16 152,0 тис.грн., що складає 134,96% від запланованого.

 1. Податкові надходження – 15 400,6 тис.грн., що складає 106,02%
 2. Рентна плата за користування надрами: - 2 970,1 тис. грн. (перевиконання - 2 970,1 тис. грн.)
 3. Внутрішні податки, товари та послуги: - 6 678,7 тис. грн., що складає 103,52%
 4. Місцеві податки: - 5 751,8 тис. грн., що складає 118,10%
 5. Неподаткові надходження – 114,2 тис. грн., що складає 1 336,60%

III. Офіційні трансферти – 637, 2тис. грн. (перевиконання 637,2 тис. грн.)

 

По спеціальному фонду надійшло 5 542,2 тис. грн. (перевиконання 176,79%)

 1. Податкові надходження - 0,3 тис. грн., (перевиконання 0,3 тис. грн.)
 2. Неподаткові надходження - 2 394,4 тис. грн., що складає 602,37%

III. Доходи від операцій з капіталом – 510 тис. грн., що складає 510,01% 

 1. IV. Офіційні трансферти - 2 637,5 тис. грн., що складає 100,00%.

 

ВИДАТКИ

 

Нижче представлений звіт щодо витрачання коштів місцевих бюджетів сіл Зазим'є та Погреби, який згрупований за напрямами розвитку громади.

Наша громада продовжує розвиватися та розквітати. Звісно, ми не забуваємо про медичну сферу, переймаємось та підтримуємо її.

Сьогодні зазимській громаді було передано медичний автомобіль за сприянням Броварської районної держаної адміністрації та Броварської районної ради.

Зазимська ОТГ дуже вдячна цим установам за сприяння і розвиток медицини в селі. Наданий транспорт буде обслуговувати два населених пункта: село Зазим'єє та село Погреби.

Також хочемо висловити вдячність Дементьевій Ірині Анатоліївні, директору Броварського районного центра первинної медико-санітарної допомоги, за організацію тендера на автомобіль.

12 вересня 2020 року вся Україна відзначала День фізичної культури та спорту. В рамках святкування цього Дня в селі Гоголів були організовані змагання з волейболу для юнацьких команд. Загалом участь у турнірі взяли 4 команди: Зазимської ОТГ, Калинівки, ДЮСШ «Форсаж» та команда з школи №3 міста Бровари.

УРЯД ВСТАНОВИВ АДРЕСНУ ДОПОМОГУ ДО ПЕНСІЙ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ПІД ЧАС УЧАСТІ В АТО/ООС

З 1 серпня 2020 року 461 утриманцю (по Київській області) з числа членів сімей осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, буде призначено адресну допомогу до пенсійної виплати.

 

Календар новин

« March 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Go to top