Медицина

Зазимська медична амбулаторія сімейної медицини розташована у центрі села у новому двоповерховому будинку з власною котельнею та водогоном. Медичний заклад обслуговує більше двох тисяч населення, і ця цифра постійно і неухильно зростає завдяки позитивній динаміці народжуваності та постійному притоку нових мешканців, заохочених значною інвестиційною привабливістю нашого села.

Радіус обслуговування складає до трьох кілометрів. Невідкладна допомога надається цілодобово та без вихідних. Це було б неможливо, якби не новий автомобіль УАЗ з його незмінним водієм першого класу, Грабовим Андрієм Сергійовичем.

В амбулаторії функціонує фізкабінет, оснащений найновішою апаратурою: ультразвук, апарат магнітотерапії, діадинамік, електрофорез, новітній інгалалятор, тощо... Його безперебійну роботу забезпечує медична сестра першої категорії Ткаченко Валентина Василівна.

Стоматологічний кабінет за оснащенням є одним із кращих у районі. Лікар у ньому – Тарасенко Ірина Анатоліївна, яка володіє найновішими технологіями лікуванні зубів. Її правою рукою є медсестра-стоматолог Коваль Світлана Василівна, яка зажди готова прийти на допомогу, як колегам, так і пацієнтам.

Зазимські діти знаходяться під опікою наддосвідченого фахівця Яковенко Марії Василівни, яка одночасно відповідає за патронажну роботу із дорослим населенням і завідує лабораторією. Оснащення та діагностичний арсенал лабораторії дозволяє оперативно та безкоштовно здійснити аналіз крові на цукор, загальний аналіз сечі та крові.

Молода й амбіційна акушерка Рябисько Юлія Петрівна запроваджує нові підходи в обслуговуванні вагітних жінок, відповідально ставиться до кожного окремого випадку та шукає індивідуальний підхід до них.

Господарською частиною завідує молодша медсестра Яковенко Любов Василівна, яка є одночасно дезінфектором та відповідає за чистоту та затишок у амбулаторії та на усій прилеглій території.

Щомісячно мешканців села обслуговує висококваліфікований акушер-геніколог Габорець Юрій Юрійович, що проводить ультразвукову діагностику і надає консультативну допомогу.

Керівником установи є сімейний лікар із 25-літнім досвідом роботи Чернишенко Олександр Леонідович, який неодноразово відзначався керівництвом району та області, як сумлінний працівник та успішний адміністратор. Віртуозно володіє методом аускультації та перкусії та мануальної терапії „Юмейго”.

Згуртована та компетентна команда фахівців Зазимської медичної амбулаторії знаходиться під постійним особистим контролем та опікою сільського голови Спичак Людмили Валентинівни.

 

 

 

Go to top