Інформація

Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконкому Зазимської сільської ради протягом 2019 року

Організація роботи зі зверненнями громадян проводиться  відповідно до Закону України "Про звернення громадян". Всього за 2019 рік до Зазимської сільської ради надійшло 617 звернень, з них колективних – 4, від учасників війни та бойових дій – 116, від інвалідів, ветеранів праці, пенсіонерів – 184. На особистому прийомі у сільського голови побувало 155 громадян. Найбільше звернень стосується земельних питань, частка яких складає половину від усіх звернень. З початку 2019 року було прийнято 216 рішень виконкому, проведено 16 засідань ради, вчинено 125 нотаріальні дії та посвідчено 40 довіреностей, а також видано 1608 довідок.

Звернення громадян розглядаються своєчасно, про розгляд звернень заявникам надсилаються письмові або проміжні відповіді. Деякі звернення розглядаються з виїздом на місце та за участю постійних комісій. Виконком сільської ради докладає зусиль для розв'язання проблем, які висвітлюються у зверненнях громадян.

 
Go to top