1 вересня – традиційно дало старт новому навчальному року

У навчальних закладах Зазимської громади, як і в усіх школах України пролунав святковий перший дзвоник, який покликав школяриків у неосяжну Країну Знань.
День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме свою дітвору до школи.
Уже традиційно Першовересень розпочинається з святкових лінійок, де лунає перший дзвоник. 1 вересня за шкільні парти сіли 1 588 школярів Зазимської громади. З них вперше до школи пішло 167 першокласників, а це дев’ять класів. Та чотири класи одинадцятикласників – 70 учнів. Найбільшу кількість першокласників приймає Зазимський НВО – це три перші класи, по два класи у Погребському НВО і Літківському НВО та по одному у Пухівському НВО і Рожнівському НВК.
Святкові лінійки хоч і традиційні, але варто зазначити, що кожен заклад підготувався по-своєму та вніс свою неповторну родзинку, аби свято залишило в пам’яті кожного школярика приємні спогади.
Побував на святкових лінійках сільський голова Віталій Крупенко. Вітаючи усіх зі святом, Віталій Вікторович подякував батькам та педагогічним працівникам за допомогу в проведенні ремонтів у закладах. Спільними зусиллями цього року зроблено дуже багато. Зі свого боку запевнив, що керівництво громади буде і надалі працювати над тим, аби кожен заклад громади був ошатним та комфортним для перебування дітей та повністю укомплектований всім необхідним для навчання. Також у своєму виступі сільський голова подякував вчителям за гарні знання, які отримують учні. Свідченням цьому є вагомі результати вихованців у різних інтелектуальних конкурсах, змаганнях та ЗНО. Є чим пишатись, але і зупинятися на досягнутому не можна. Віталій Крупенко також побажав усім плідної роботи та вагомих здобутків.
На святкових лінійках також відзначили активних учасників літніх заходів, які проходили в громаді – літнє таборування, «Придесенська регата», святкування Дня громади.
Святково в ігровій формі відзначили День знань у дитячому садочку «Академія дитинства».
Сподіваємося, що навчальний рік буде успішним і плідним, а школа для учнів буде другою домівкою. Хай щастить і в добру путь до цікавої, веселої і неосяжної Країни Знань!
Попередній запис
Пенсійний фонд України повідомляє
Наступний запис
Громадське слухання щодо детального плану території, с.Рожни
Вам також може сподобатися
Меню