1033 роки тому

24 липня 2021 року в парку «Київська Русь», що в с.Копачів Обухівського району Київщини, відбулося святкування 1033-ї річниці Хрещення Русі-України.

Броварський район, до складу якого входить Зазимська громада, був представлений єдиною дружньою командою, завдяки чому Броварщина гідно показала себе на цьому обласному заході.

Громаді Придесення було доручено зробити експозицію в центральній палатці.

Сільський голова Крупенко В.В. організував частування для гостей. Запашний плов і смачний шашлик підігрів апетит до національний страв, приготовлених жителями громади. А серед цієї смакоти були вареники, налисники, домашня ковбаса, бутерброди з салом і часником, деруни, пампушки, вінегрет та ін.

Не тільки високий гастрономічний рівень показали придесенці. На сцені запалювали брати Багдасари, з баянів яких линули веселі запальні мелодії, що не залишали осторонь нікого. А представлені на святі тканні рушники і коци, які виготовила Олександра Прокопенко, показали, що в Придесенні є майстри народного ремесла.

В самій же палатці ми відтворили українську хату, взявши експонати побуту зі шкільного музею Літківського НВО ім. М.П. Стельмаха та старовинні речі, зібрані працівниками КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» в різних куточках громади.

Висловлюємо подяку організаторам та учасникам свята від Зазимської громади: Вірі Коломієць, Лілі Гайдак, Олені Слюсар, Катерині Шестопал, працівникам КЗ «ЦКДС» та його керівнику Валентині Борисівні Кожушко, сільському голові Віталію Вікторовичу Крупенку, Віктору Олійнику, Олексію Бацану. Особлива подяка Інні Іллєнко, яка залучила до підготовки всю свою родину.

А тепер беремося активніше за підготовку до святкування Дня громади, адже до події залишається менше місяця!

Вся атмосфера свята на відео Віталія Литвиненка.

Попередній запис
Новий етап Panianka Fitness
Наступний запис
Зустріч з керівництвом району
Вам також може сподобатися
Меню