Зустріч з Андрієм Кокотюхою

18 лютого в приміщенні Зазимської бібліотеки відбулася цікава зустріч з автором – відомим українським письменником та сценаристом Андрієм Кокотюхою.

В дитинстві Андрій мріяв працювати у бібліотеці. Пише романи, детективи, дитячі історії тощо. Багаторазовий лауреат низки літературних премій, зокрема: «Коронація слова» в номінації «роман», «кіносценарій» та спеціальна відзнака «вибір видавців». За повість «Шлюбні ігрища жаб» отримав нагороду від видавництва «Смолоскип».

Плідно працює в кіноіндустрії. Брав участь у написані сценаріїв до таких проєктів як «Сніданок з 1+1», «Голос країни-2», «Сімейний суд». Такі романи як «Легенда про безголового», «Тупик для втікача або гра з вогнем», «Повзе змія», «Червоний» було екранізовано. Останній екранізований фільм «Червоний» знятий за підтримки Державного агентства України з питань кіно та отримав позитивні відгуки в прокаті. Андрій Кокотюха адаптовував для телеекранів такі успішні проєкти як «Століття Якова» та «Сувенір з Одеси».

Твори Андрія Кокотюхи завжди вражають захопливим сюжетом та динамікою. Крім того автор пише не тільки дорослу літературу. Книги для дітей Андрія Кокотюхи побачили світ у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Це серія детективних історій про пригоди Данила, Богдана та Льонки, а також їх невгамовного страуса. Автор співпрацює з багатьма відомими українськими видавництвами, такими як: « Клуб сімейного дозвілля», «Віват», « Нора-Друк», «Фоліо», «Богдан». Автор у творчому доробку має декілька серій книг: «Повстанська трилогія», « Вигнанець» тощо. Андрія Кокотюху вважають одним із «Золотих письменників України». Наразі автор продовжує активно займатися літературною кар’єрою.

Творчий доробок Андрія Кокотюхи – 93 книги. Пише для дорослих і дітей. Його книги користуються великою популярністю у читачів. Захопливі сюжети, гарна викладка і висвітлення історичних подій, легка мова. Нещодавно у січні 2023 року світ побачила його книга про УПА для дітей. «Потаємні двері» – пригодницька історія, написана три роки тому і видана тепер. У вересні 2022 року вийшла художня книга для дорослих про окупацію росіянами Київщини. У лютому 2023 року вийшла ще одна книга автора, в якій він теж звернувся до теми російської окупації. «Ідея обох книжок виникла в березні 2022 року.
Про все це розповів автор Андрій Кокотюха гостям творчої зустрічі, які завітали до бібліотеки. Для більшості сюжети нових книг автора дуже близькі. Адже з початком повномасштабної агресії кожен опинився в подібній ситуації, як герої книг.

Гості зустрічі охоче спілкувалися з автором, обмінювалися думками, запитували про творчі плани.
На завершення за бажанням можна було придбати книги Андрія Кокотюхи та отримати автограф від автора.

Бібліотекарка Тетяна Загура подякувала гостю за приємну зустріч-спілкування і пообіцяла, що вже найближчим часом на жителів громади чекають ще приємні сюрпризи – зустрічі з улюбленими авторами книжок.

Джерело: фейсбук-група “ІнфоГромада”

Попередній запис
Майстерня святого Валентина
Наступний запис
Сесія – 17.02.2023
Вам також може сподобатися
Меню