Збірка! Струнко! Спочинь!

28 квітня на подвір’ї Погребського ліцею люди могли спостерігати неймовірне видовище: майоріли різнобарвні прапори, відбивали крок юнаки та юначки, вбравшись у військовий однострій, лунала гучна милозвучна українська пісня. Це відбувалися чергові конкурси національно-патріотичної гри «Джура» за участі учнів закладів освіти Придесення.

Цього дня молодь змагалася у двох конкурсах: «Ватра» та «Впоряд».

«Ватра» – це патріотичний театралізований конкурс, в якому практично немає меж фантазії. Головна умова це відображення національно-патріотичного духу, доповненого історичними, культурними та інколи навіть фантастичними елементами. У цьому конкурсі суддям було дуже важко визначити кращого, адже кожна команда підійшла до постановки по-своєму, що дарувало глядачам можливість спостерігати незабутнє цікаве дійство.

Більш легше було оцінювати конкурс «Впоряд», що представляє собою показ елементів стройової підготовки. В когось цей конкурс виходив краще, в когось гірше. Важливо, що кожна команда демонструвала старанність та наполегливість задля того, щоб представити свій освітній заклад якомога краще.

Цей конкурсний день запам’ятався виступами найменших учасників – представників середньої вікової ланки Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха з бойовою назвою «Джавеліни». Виступи цієї команди й справді були бойовими.

За результатами двох конкурсів серед старших вікових категорій кращими стала команда Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха, друге місце – Зазимський ліцей «Академія успіху», Погребський ліцей та Пухівське ЗЗСО розділили між собою третю сходинку.

Попередній запис
Пам’ятаємо про аварію на ЧАЕС
Наступний запис
Зустріч з дитячим письменником
Вам також може сподобатися
Меню