Зустріч з підприємцями та зміни до Генплану Рожнів

11 лютого 2022 року в с.Рожни відбулася зустріч сільського голови та підприємців, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на території села. Крупенко Віталій наголосив на важливості взаєморозуміння влади та бізнесу. З цією метою, зокрема, на зустріч було запрошено проектантів, які зараз починають роботу над внесенням змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни.

Розробники зазначили, що під час внесення змін до Генерального плану можна деталізувати окремі території. Для юридичних та фізичних осіб це шанс заздалегідь передбачити напрями використання своїх земельних ділянок. Адже будь-який детальний план території, що є необхідністю, наприклад, при плануванні будівельних робіт, повинен відповідати Генеральному плану. Таким чином, у громадян та юридичних осіб зараз є можливість врахувати детальний план території при розробці документу, звернувшись до проектантів.

  • Площа населеного пункту с.Рожни – 2808,18 га.
  • На даний час вже здійснено детальну аерофотозйомку території села.
  • З питань участі в розробці проекту змін до Генерального плану та внесенні своїх рекомендації до документа власники земельних ділянок можуть звернутися в Рожнівський старостинський округ Зазимської сільської ради (с.Рожни, вул.Свободи, 41-В).
  • Пропозиції до проектування приймаються до 15 березня 2022 року. На основі зібраних рекомендацій проектант розробить проект змін до Генерального плану с.Рожни, який, згідно з чинним законодавством, буде оприлюднено у відповідності з процедурою громадських обговорень. Повністю завершити роботи з розробки проекту змін до Генерального плану планується до червня 2022 року.

Також сільський голова окремо приділив увагу необхідності сплати податків підприємцями (зокрема, земельного податку) та законності ведення бізнесу на території громади. Будь-яка підприємницька діяльність повинна відповідати чинним законодавчим вимогам. В першу чергу, це стосується забудови територій.

Попередній запис
Заява СБУ щодо проявів гібридної війни в інформаційному просторі
Наступний запис
Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг
Вам також може сподобатися
Меню