13 БРИГАДА НГУ “ХАРТІЯ”

Героїчний штурм посадок, зачистка будинків у місті, круті ролики про десантування з бронетехніки, спалювання ворожої техніки – ми розуміємо, як вам хочеться стати героями! 

Але найближчими місяцями для вас в «Хартії» цього не станеться.

Причина проста – ви як майбутні бійці спочатку маєте навчитися всьому, що допоможе зберегти власне життя та життя побратимів. Адже життя кожного бійця – це найбільша цінність.

Тому ви будете навчатись у найкращих, і не тільки в Україні, а й за кордоном. Повторювати вправи сотні разів, вистрілювати сотні набоїв на полігонах. Ви пройдете навчання як індивідуальні, так і у складі відділень, рот, батальйонів.

 І лише після цього ви будете готові виконувати реальні бойові завдання. 

Нижче список основних (насправді їх буде більше) базових та поглиблених навчальних курсів за різними напрямками.

Тактична медицина

На заняттях з тактичної медицини ви на практиці засвоїте виконання негайних дій для порятунку власного життя та життя побратимів. Виявлення та зупинка критичної кровотечі, перевірка та забезпечення прохідності дихальних шляхів, надання допомоги під вогнем, способи евакуації пораненого та безліч інших надзвичайно корисних навичок.
Ці знання допоможуть вам діяти впевнено та ефективно коли виникає загроза для життя — як в глибокому тилу чи на передовій, так і у мирний час.

Тактична підготовка

Це мистецтво приймати вірні рішення у правильний момент і одразу ж втілювати їх у життя. Взаємодія у підрозділі, злагоджене пересування на полі бою, перехід від наступу до оборони і навпаки, швидке та ефективне виконання маневрів, бої в умовах міської забудови та особливості ближнього бою (CQB) – усе це забезпечують уроки тактичної підготовки, де кожним бійцем на практиці вивчається та засвоюється досвід сучасних бойових дій.

Військова тпографія

Військова топографія навчить вас орієнтуватися на місцевості вдень і вночі без використання GPS-навігатора! Ви засвоїте компас, навчитеся читати мапу, рухатися за азимутом, визначати сторони світу та розпізнавати визначені орієнтири. А головне – завжди розуміти, де знаходяться «свої».

Інженерна підготовка

На інженерній підготовці ви вивчите засоби маскування себе, зброї та техніки, а також власної позиції. Також ви ознайомитеся із найпоширенішими видами розтяжок та мін, практикою їхнього використання та способами убезпечити себе від мінних пасток. Ви навчитеся організовувати взводні та ротні опорні пункти, зводити і використовувати надійні бліндажі, ДОТи та інші види укріплень.

Вогнева підготовка

На вогневій підготовці ви перш за все станете впевненими користувачами вогнепальної зброї — навчитеся прицільно стріляти. Але найголовніше — ви твердо та ґрунтовно засвоїте навички безпечного поводження зі зброєю, і вони залишаться з вами на все життя.
​На практичних стрільбах ви відпрацюєте  влучну та вправну стрільбу зі стрілецької зброї: АК, РПК, ПК/ПКМ, СВД, UAR-15, UAR-10 і зможете вести влучний вогонь з усіх стрілецьких положень. Також ви вивчите особливості стрілецької зброї американського зразка (M4, M249, M240, M320) та зброї інших країн NATO. Отримаєте цінний досвід підтримання зброї у робочому стані в несприятливих умовах і будете вміти швидко усувати затримки при стрільбі.
Стрілецькі вправи з вогневої підготовки спрямовані на ефективне використання як підготовлених, так і імпровізованих укриттів, відточування навичок заряджання, перезаряджання, прицілювання, виконання пострілу та розряджання зброї. А також ведення вогню в русі, ведення вогню для прикриття, переміщення під прикриттям товаришів, успішного ведення ближнього бою і ще багато корисних навичок.

Підготовка командирів

У командирів підрозділів програма підготовки значно ґрунтовніша і більш насичена. Командир має бути взірцем та лідером для своїх бійців і при цьому вміти правильно оцінювати обстановку, аналізувати завдання, складати вичерпний план дій, створювати та віддавати бойові накази та приймати рішення за будь-яких умов.

Фізична підготовка

Фізична підготовка також надзвичайно важлива, оскільки кожен боєць повинен бути достатньо сильним і витривалим для успішного виконання завдань. Для цього проводяться колективні спортивні заходи та створюються умови для самостійних тренувань.

Підготовка артилеристів

Артилеристи проходять високоспеціалізовану підготовку, яка охоплює технічне обслуговування артилерійського озброєння, розрахунок вогневих таблиць, тактичні операції та ефективну вогневу підтримку, вивчення роботи із системами зв’язку, що забезпечує точність та ефективність у веденні вогню.
Проводяться навчання в спільній роботі з іншими видами військ та взаємодії з командними та розвідувальними підрозділами.

Підготовка танкистів

Процес підготовки танкістів у бригаді — це поєднання теоретичної освіти, тренувань на бойових машинах та вивчення тактичних прийомів, які відповідають стандартам НАТО. Наші курси охоплюють різні аспекти використання танків у бойових умовах, включаючи технічне обслуговування, навігацію, стрілецьку підготовку, тактичні операції, вміння ефективно взаємодіяти з іншими одиницями на полі бою та оперативно реагувати на змінні умови. 

Попередній запис
Новий фітнес-зал у Погребах
Наступний запис
Повідомлення про оцінку впливу на довкілля. Планова діяльность зі спорудження енергоблоків Nº 5 і Nº 6 на майданчику Хмельницької АЕС
Вам також може сподобатися
Меню