Виконком – 20.06.2023

20 червня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради.

Одними з нагальних питань для розгляду було затвердження проєктно-кошторисної документації реконструкції систем теплопостачання з встановленням твердопаливних котлів у дошкільному закладі «Сонячний» Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха та Рожнівській філії Пухівського ЗЗСО.
Також було розглянуто і затверджено рішення комісії з питань щодо надання компенсації за пошкоджені обʼєкти нерухомого майна в результаті збройної агресії росії проти України. Більше місяця тому, в результаті падіння російської ракети, зазнав значних пошкоджень приватний будинок в с. Погреби. Завдяки прийнятому рішенню, у власника є можливість отримати компенсацію через систему ЄВідновлення.

У «різному» сільський голова повідомив про благодійний захід, який відбувся 18 червня в с. Пухівка. Також анонсував, що 1 липня планується ще щонайменше одна подія – відкритий турнір з боксу в с.Пухівка за участі БК «Молот». Продовжуючи тему боксу, Віталій Вікторович повідомив, що жителька села Зазим’я, вихованка СК «Патріот» Дар’я Сергієнко стала чемпіонкою України в своїй віковій категорії.

Окрім того, 22 червня в с.Рожни заплановано військово-тактичні навчання. Тому орієнтовно з 12:00 до 19:00 год в цій частині громади можливі звуки вибухів та пострілів.

Наприкінці сільський голова наголосив, що повітряні атаки росіян продовжуються. Останньої ночі два ворожих безпілотники було збито над Погребами. Тому ігнорувати сигнали повітряної тривоги не потрібно. Нагадуємо про розташування найпростіших укриттів в громаді та районі (див. за посиланнями).

Також варто зазначити: перед початком засідання було відкрито бювет поблизу адмінприміщення Рожнівського старостинського округу. З цієї нагоди Віталій Крупенко на своїй сторінці у фейсбуці написав наступне:
«Споконвіку вода – джерело життя. Попри те, що вздовж всієї громади Придесення протікає одна з найбільших річок України, не всі жителі наших сіл мають доступ до чистої питної води. Тому одним із пріоритетних напрямів нашої роботи є забезпечення населення громади якісною питною водою. За останні кілька років було збудовано та модернізовано фільтраційні системи в бюветах у Погребах, Зазим’ї та Пухівці.
Сьогодні запрацював бювет в селі Рожни. Завдяки вчасній сплаті податків місцевими підприємцями, нам вдалося збудувати не тільки бювет, але й створити затишний сквер, який стане чудовим місцем відпочинку для жителів та гостей села.
Слід зазначити, що систематично здійснюється аналіз води з бюветів. З результатами досліджень можна ознайомитися на інформаційних вивісках в місцях набору води.
Нині працюємо над проектуванням бювету в селі Літки».

Попередній запис
Зазимські учні відмовилися від випуску
Наступний запис
Заборона на російську літературу
Вам також може сподобатися
Меню