14 жовтня – день багатий на свята і події

14 жовтня вся Україна відзначає День Покрови, День захисника/захисниці України, День козацтва. В умовах карантину, а особливо з погіршенням епідеміологічної ситуації, складно організувати масове свято. Тому було вирішено приділити увагу нашим воїнам, які боронили і боронять Україну. В с.Рожни було організовано концерт для АТОвців та вручено їм подарунки і подяки.

Село Рожни обрали для свята не випадково. Адже концертній програмі передували кілька знакових подій. В цей день на території Рожнівської школи було відкрито універсальний майданчик зі штучним покриттям, на якому можна грати у футбол, баскетбол та волейбол. Спортивний об’єкт відкрили сільський голова Крупенко В.В., староста с.Рожни Кабиш В.М., керівник Пухівського НВО Гриценко І.І. Віталій Вікторович також подарував школярам футбольні, баскетбольні і волейбольні мячі, а також волейбольну сітку. “Ми ставимо за ціль, щоб такі універсальні майданчики були в кожному селі громади і нинішній склад сільської ради буде робити все можливе для реалізації цього задуму”, – сказав сільський голова.

Після цього було відкрито новий дитячий майданчик на території школи, а також Рожнівській медамбулаторії вручено ключі від новенького автомобіля, який віднині буде використовуватися на потреби місцевої медицини.

Всі ці оновлення реалізовано за рахунок місцевого бюджету Зазимської сільської ради.

Також для присутніх було організовано спортивні заходи. Спочатку віце-чемпіонка світу з боксу, наша землячка Ловчинська Марія провела для присутніх школярів енергійну руханку. Потім до активностей приєдналися й АТОвці. Вчитель фізкультури Рожнівської школи Бабій І.П. за допомогою своїх учнів організували змагання для воїнів. Спочатку визначали найвлучнішого зі стрільби по мішені з пневматичної гвинтівки. Тоді воїни разом з учнями боролися в перетягувані канату. Завершили змагання підняттям гирі. Учасники змагань отримали призи від сільського голови.

В цей день також було відкрито меморіальну дошку для воїнів-інтернаціоналістів в с.Літки.

Варто зазначити, що для сільського голови Крупенка В.В. 14 жовтня стало традиційним днем відкриттів ще коли він був сільським головою с.Погреби:

  • в 2018 році було відкрито універсальний майданчик в с.Погреби;
  • в 2019 році – зал для проведення спортивних секцій і гуртків на території Погребського НВО;
  • в 2019 році презентовано книгу історії с.Погреби.

Сподіваємося, що й в 2022 році ця традиція продовжиться.

Також варто зазначити, що 13 жовтня 2021 році на універсальному майданчику в с.Погреби завершено монтаж вуличного освітлення.
Спорт стає доступнішим для Придесення. І це тільки початок.

 

Попередній запис
Толока в Літочках
Наступний запис
Конкурс до Дня української писемності та мови
Вам також може сподобатися
Меню