36-та річниця аварії на ЧАЕС

До 36-ї річниці з дня катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції в селах Зазимської сільської територіальної громади відбулося покладання квітів до пам’ятників ліквідаторами аварії.

В заході взяли участь керівництво Зазимської сільської ради, працівники комунальних закладів громади та місцеві жителі, які брали участь в ліквідації наслідків аварії.

“Сьогодні по всій громаді поклали квіти до пам’ятників ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС. Приємно, що вже в кожному селі є памятні дошки та пам’ятники ліквідаторам аварії. Добре, що в цьому році не повторилася ця катастрофа, але загроза була дуже велика. З другого дня повномасштабної війни Чорнобильська АЕС була під окупацією росіян. Персонал станції більше 30 днів беззміно працював під дулами автоматів. Це я вважаю не менш героїчно, адже відданістю роботі в такій складній ситуації вони врятували життя всім нам, щоб катастрофа не повторилася. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять всіх тих, хто віддали своє життя і здоров’я задля ліквідації наслідків аварії. Дякуємо їм та дякуємо тим, хто працював під окупацією”, – зазначив сільський голова Віталій Крупенко.

Попередній запис
Нарада. Великодні свята в умовах воєнного стану
Наступний запис
Оренда землі у воєнний час: законодавче врегулювання
Вам також може сподобатися
Меню