Фітнес-тренування з Ловчинською Марією

9 вересня 2021 року в с.Погреби на футбольному полі зі штучним покриттям відбулося відкрите тренування з фітнесу, яке провела чемпіонка Європи з боксу, жителька Придесення Ловчинська Марія.

Спортивний захід відвідало більше 30 дівчат та жінок. Тренування тривало майже годину. За цей час спортсменки виконали вправи на всі групи м’язів. Враження учасниць з їх слів можна описати так: “Втомлені, але щасливі!”

Цю спортивну подію організував колектив Panianka Fitness. Подібні заходи в рамках реалізації Програми “Активні парки – локації здорової України” планується проводити в інших селах Зазимської СТГ. Переглянути графік запланованих активностей, а також запропонувати свої спортивні події, можна у фейсбук-групі “Активні парки Зазимської СТГ”.
Також зауважимо, що заняття з фітнесу разом з Panianka Fitness проходять систематично – деталі.

Нагадуємо, що сьогодні, 10.09.2021, в с.Погреби відбудеться черговий захід в рамках реалізації Програми “Активні парки – локації здорової України” – Запальна Зумба. Початок о 19:30. Місце проведення: спортивний зал на цокольному поверсі Погребського НВО (вхід з боку футбольного поля зі штучним покриттям).

Попередній запис
ОКПП “КИЇВ” Державної прикордонної служби України запрошують на службу
Наступний запис
Міжнародний молодіжний захід в Пухівці
Вам також може сподобатися
Меню