Онлайн вебінар «Вибір професії: батьки+діти»

Віднайти своє місце у дорослому світі та обрати професію до душі – задача надзвичайно важлива для старшокласників. Вибір майбутньої професії часто викликає палкі суперечки батьків і дітей, адже батьки впевнені, що краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це їхнє майбутнє. Одвічне питання батьків «як допомогти дітям у виборі професії?» завжди на часі, воно не втрачає своєї гостроти і сьогодні.

Тож варто прислухатися до порад фахівців.

Саме для цього Київським обласним центром зайнятості спільно з Броварським міськрайонним центром зайнятості 09.11.2021р. був проведений вебінар «Вибір професії: батьки+діти», на якому обговорювалось:

  • Що передбачає правильний та обґрунтований вибір професії ?
  • Яким чином визначити професійні інтереси, здібності старшокласника?
  • Що врахувати при обранні спеціальності?
  • Де знайти відповідність між обраною професію та можливостями працевлаштування в подальшому?

Батьки отримали відповіді на свої запитання, а також адреси корисних ресурсів, де можна знайти цікаву та корисну інформацію.
Сподіваємось, що після таких зустрічей більш зважено батьки підійдуть до вибору професії для дітей. А дякуючи Київському обласному центру зайнятості, такі заходи будуть проходити і надалі. Хто бажає – той зможе знайти справу своєї мрії, адже інструменти для цього даються вже зараз.

Наступний онлайн вебінар планується 30.11.2021р об 11 годині.
Прийняти участь можуть безкоштовно бажаючі батьки, та учні з 14 років. За докладнішою інформацією Ви можете звернутися до Броварського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Бровари вул. Ярослава Мудрого,92; телефон (04594) 66421, або надіслати листа на електронну адресу: mbcz@ukr.net

 

Попередній запис
Повідомлення про оцінку впливу на довкілля (ФОП Картуесов Я.С.)
Наступний запис
СЕО до ДПТ в с.Пухівка (вул.Центральна, Набережна, Патріотична)
Вам також може сподобатися
Меню