Співпраця з ЮНІСЕФ

Коло людей та організацій, які підтримують нашу громаду, збільшується. Недавно було розпочато співпрацю Зазимської сільської ради з ЮНІСЕФ. Цей дитячий фонд ООН є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Тому й не дивно, що значна частина допомоги, яку організація передає громаді, адресована нашим закладам освіти для забезпечення наявних та запланованих укриттів товарами першої необхідності: продуктами харчування, засобами гігієни. Ми маємо створювати безпечні та комфортні умови навчання для наших дітей.

Інша частина допомоги передана Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради, до складу якого входять медичні заклади Придесення. Ця гуманітарна допомога – акушерські набори, комплекти та набори для лікування гострої водневої діареї, стерилізаційні комплекти, гігієнічні набори (в т.ч. дитячі), ємності для води, набори для лікування тощо.

Завдяки турботі Зазимського сільського голови вдалося отримати гуманітарну допомогу медичним закладам не тільки нашої громади, але й Калинівської. Також Крупенко Віталій Вікторович повідомив, що є домовленість про отримання гуманітарної допомоги ЮНІСЕФ Згурівською та Великодимерською громадами.

Дякуємо ЮНІСЕФ за допомогу. Сподіваємося на продовження співпраці!

Попередній запис
Вічна пам’ять Козакевичу Сергію Миколайовичу!
Наступний запис
Підготовка до опалювального сезону – це частина ефективної оборони держави
Вам також може сподобатися
Меню