Активність – запорука успіху

Кілька тижнів тому в усіх селах громади відбулися зустрічі з молоддю, основні цілі яких це: дізнатися проблеми та побажання щодо розвитку молоді, визначити шляхи активізації молодіжного руху в Придесенні та обговорення ідеї створення Молодіжної ради як консультаційно-дорадчого органу з питань молодіжної політики при Зазимській сільській раді. Активність в усіх селах була різною. Вік учасників зустрічей теж сильно відрізнявся – від учнів старших класів до тридцятирічних представників молоді. В Пухівці та Літочках на зустрічі прийшло багато дорослого населення, які також поділилися своїм баченням.

Загалом висновки наступні:

  • молодь хоче, щоб в їх селах було більше місць для дозвілля та активностей (дискотеки, змагання, різного роду молодіжні заходи);
  • молодь не знає як організувати захід або боїться почати;
  • молодь не має підтримки або не знає де її шукати;
  • молоді не вистачає однодумців.

Всі ці питання зараз активно вирішуються. В рамках Програми Президента “Активні парки – локації здоров’я України” організовуються та анонсуються різного роду спортивні заходи в усіх селах (детально про успіхи в цьому напрямку розповімо окремо). В селах громади з’являються нові спортивні локації – зокрема, в с.Рожни 14 жовтня заплановано відкриття універсального спортивного майданчика для командних видів спорту та зони для Workout, в Пухівці запущено процедуру деталізації планування парку та будівництво на його території спортивних об’єктів, в Зазим’ї здійснюються ремонтні роботи в приміщенні, де буде розташовано зали для фітнесу та тренажерів, а також проектується універсальний спортивний майданчик для командних видів спорту та ін.

Окрім цього, здійснюється організаційна робота по створенню Молодіжної ради, яка повинна стати головним двигуном розвитку молодіжного руху в Придесенні (з питань створення та долучення до Молодіжної ради – телефонуйте 0936309231, або пишіть на е-мейл pogr-pres@ukr.net).

Приємно, що деяка молодь вже зараз готова до активних дій. Зустріч в Пухівці особливо зацікавила місцеву молодь. Вже через кілька днів вони зустрілися з старостою села Писаренко А.Г. та директором будинку культури Флоріною С.О., в результаті чого погодили проведення ігор в настільний теніс в місцевому клубі. Така ініціативність сподобалася сільському голові Крупенку В.В., який посприяв в придбанні ще одного тенісного столу та набору для гри (ракетки і м’ячики).  Дякуємо Тимощуку Олегу за допомогу в доставці обнови, а Нем’ятому Назару, Омельченку Сергію, Філоненку Володимиру, Рудюку Олегу – за те, що зібрали конструкцію столу.

Тепер щонеділі о 17:00 в Пухівському будинку культури кожен охочий може пограти в настільний теніс.

Пухівські активісти на цьому вирішили не зупинятися і вже починають обдумовувати нові ідеї щодо покращення дозвілля молоді та загалом всіх жителів села.
Головне, що є діалог між молоддю та місцевою владою і є взаєморозуміння та підтримка ініціатив жителів.

Долучайтеся!

Попередній запис
Як можна розміщувати зовнішню рекламу?
Наступний запис
Є можливість компостувати! Не пали!
Вам також може сподобатися
Меню