Благодійні акції “Українського миротворця”

До початку літа залишається два тижні. Традиційно у перший день червня ми відзначаємо День захисту дітей. З цієї нагоди у громаді заплановано провести захід, який відвідають діти не лише з громади, але й з інших населених пунктів району. Деталі повідомимо пізніше.

Окрім того, напередодні 25 травня буде проведено ще один захід до Дня захисту дітей. На це свято заплановано запросити юних гостей з прифронтових та деокупованих областей України. Організатор дійства: Благодійна організація «Благодійний фонд «Український миротворець». Анонс свята буде опубліковано в групах громади згодом.

Варто зазначити, що протягом останніх кількох тижнів БО «БФ «Український миротворець» реалізував у Придесенні кілька ініціатив.

Так з нагоди святкування Великодня благодійники роздали 64 продуктових набори малозабезпеченим та багатодітним родинам з громади та 76 наборів із солодощами для дітей з Придесення та сусіднього села Залісся. Загалом було передано понад 1700 кг продуктів.

Також до Дня матері БО «БФ «Український миротворець» передав 30 продуктових наборів для сімей загиблих військових з нашої громади.

Попередній запис
Сесія – 14.05.2024
Наступний запис
Благодійні ярмарки «Вишиванку вдягайте – ЗСУ допомагайте!»
Вам також може сподобатися
Меню