Благодійний дитячий фестиваль “Придесення має таланти”

25 травня 2024 року в заміському комплексі “Аватюрист”, який знаходиться у селі Рожни Броварського району, відбувся благодійний дитячий фестиваль “Придесення має таланти” у рамках проєкту “Повернемо дитинство”.

Після звільнення Херсона волонтерами із Зазимської громади Київщини починається активна діяльність, спрямована на підтримку дітей з деокупованих територій. Благодійними організаціями БФ “Український миротворець” і БФ “Всесвітній Чеченський Конгрес” неодноразово здійснювалися розважальні заходи безпосередньо у Херсоні.

Згодом волонтери вирішили провести масштабний фестиваль на території Зазимської громади, участь в якому змогли б взяти діти як з прифронтових та деокупованих регіонів, так і з Київської області.

До організації долучилися вище згадані благодійні фонди, а також БО “БФ “Україна понад усе”, ГО “Міжнародний Інтеграційний Рух”, Зазимська сільська рада. Важливу підтримку надала адміністрація заміського комплексу “Авантюрист” та місцеві підприємці.

Захід розпочався о 10:00 з руханки, яку провели відомі українські спортсмени: призер Олімпійських ігор з фрістайлу Олександр Абраменко, призер чемпіонатів світу з греблі Юрій Чебан, призерка Олімпійських ігор з гандболу Олена Яценко.

Далі почалися виступи виконавців та творчих колективів. Понад 200 дітей-учасників представили близько 40 пісенних та танцювальних номерів.

На сцену також виходили зіркові гості. Серед яких: Оксана Білозір, М’ята, Тарас Компаніченко.

Захід був наповнений не лише фестивальними виступами. Враховуючи, що основною аудиторією заходу були діти, то для них організатори підготували велику кількість різноманітних активностей. Найбільш популярним виявився квест. Діти мали змогу отримати листівку, на якій вказано кілька десятків локацій. Поставивши відмітку на кожній з них, в учасників забави була змога отримати приз.

Але й для дорослих тут було чим зайнятися. На території було розміщено велику кількість локацій з майстер-класами та активностями. Гості могли посмакувати національну кухню від друзів з Казахстану, Азербайджану, Чеченської Республіки Ічкерія.

Окрім цього, однією з цілей події був збір на придбання спеціалізованого автомобіля для Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Про високий рівень заходу також свідчить той факт, що його відвідали журналісти з кількох національних телекомпаній.

 

 

Попередній запис
Перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії
Наступний запис
Важлива інформація щодо ВЛК!
Вам також може сподобатися
Меню