Бокс в умовах карантину

З 6 по 19 грудня турецьке місто Стамбул мало приймати грандіозну спортивну подію – Чемпіонат світу з боксу серед жінок. Востаннє повноцінно наша національна жіноча збірна брала участь в світовій першості ще в 2018 році, завоювавши тоді дві срібні нагороди. Тому на стамбульські змагання Україна покладала великі надії, зважаючи на нинішній склад команди.

Але цьогоріч через пандемію коронавірусу та інші причини, пов’язані з карантинними обмеженнями, було вирішено перенести змагання на березень 2022 рік.

Щоб не втрачати час і провести його з користю, наші боксерки вирушили на тренувальний збір до Італії.
Як говорить лідер збірної, представниця Зазимської територіальної громади, Ловчинська Марія, тренувальний збір проходить на Апенінах в місті Ассізі з 19 листопада по 1 грудня. Окрім тренувань, проходять спаринги з колегами з інших країн. А обирати є з кого, адже на зборах присутня не тільки українська команда, але й збірні Італії, Сербії, Фінляндії та Ірландії.

Підготовкою чемпіонки Європи 2018 року (до 22 років) Ловчинської Марії на цих зборах займається її особистий тренер Тюрін Сергій Вікторович.
Нагадаємо, що 2021 рік для Марії є досить насиченим на спортивні звитяги. В червні спортсменка брала участь в чемпіонаті Європи, де завоювала срібну нагороду. А у вересні в Запоріжжі зійшла на п’єдестал, як чемпіонка України серед жінок.

Більше про боксерську родину Ловчинських дивіться у відео.

Попередній запис
Соціальні послуги на Гіді
Наступний запис
Новини культури (листопад 2021 року)
Вам також може сподобатися
Меню