Чи зобов’язані роботодавці звітувати перед державними органами про працевлаштування осіб з інвалідністю?

Так, зобов’язані.

09 червня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02 червня 2023 року № 553 “Деякі питання організації працевлаштування осіб з інвалідністю”. Цією постановою затверджено Порядок надання Державній службі зайнятості інформації, необхідної для організації працевлаштування осіб з інвалідністю (далі – Порядок).

Пунктом 2 Порядку визначено, що роботодавець з дня виникнення в нього потреби в підборі працівників з інвалідністю та/або з дати відкриття вакансій, на які можливе працевлаштування осіб з інвалідністю, інформує про це філію регіонального центру зайнятості (за його місцезнаходженням). Інформація, необхідна для організації працевлаштування осіб з інвалідністю, може надаватися роботодавцем в електронній (з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів) або в паперовій формі (із засвідченням підписом керівника/фізичної особи-підприємця або уповноваженої ними особи) за формою звітності № 3-ПН (пункт 3 Порядку).

Постанова Кабінету Міністрів України від 02 червня 2023 року № 553 та затверджений нею за посиланням http://surl.li/hytem

Форма звітності № 3-ПН та інші:  https://www.dcz.gov.ua/storinka/formy-zvitnosti

Крім того, роботодавець може повідомити філію регіонального центру зайнятості про закриття вакансії (вакансій) шляхом надсилання відповідної інформації в електронній формі на офіційну електронну адресу філії (з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів) або в паперовій формі (із засвідченням підписом керівника/фізичної особи-підприємця або уповноваженої ними особи).

Зараз діє єдина квота на працевлаштування осіб з інвалідністю для всіх підприємств, установ, організацій:

Для отримання інформації про вакансії, які актуальні на ринку праці Ви можете звернутися до найближчого центру зайнятості

Отримати відповіді на питання щодо зайнятості можливо і за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості:
https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін на ринку праці
Київщини на наших:
Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl

Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/.

 

Попередній запис
Новий автомобіль для медичної амбулаторії (+Відео)
Наступний запис
Пухівка! Родина! Україна!
Вам також може сподобатися
Меню