День державності

З нагоди 30-ї річниці незалежності України в 2021 році Президент України підписав Указ про відзначення зародження української державності у День хрещення Київської Русі-України. Вперше це свято ми відзначаємо цьогоріч. На фоні повномасштабної війни росії проти України відзначення Дня державності має ще більш важливе значення, адже метою ворога є знищення всього українського – мови, віри, культури, традицій, історії.

Сьогодні, 28 липня 2022 року, ми відзначаємо День державності, згадуючи героїв Придесення, які поклали своє життя за свободу України та щасливе майбутнє її громадян.

Панахиди та покладання квітів до могил воїнів та тих, хто допомагав нашим військовим, відбулися на кладовищах в селах Погреби, Зазим’я, Літки. Це Сергієнко Ярослав Анатолійович (військовий загинув в 2022 році), Михальченко Роман Миколайович (військовий загинув в 2022 році), Щур Володимир Іванович (військовий загинув в 2015 році), Борейко Олег Петрович (військовий помер в 2015 році), Петренко Андрій Олександрович (загинув в 2022 році), Семяністий Олексій Олексійович (провідник Укрзалізниці загинув в 2022 році).

В заходах брали участь учні шкіл, жителі громади, працівники та депутати Зазимської сільської ради.

 

Попередній запис
Перше богослужіння в Зазим’ї
Наступний запис
Коротко про медицину в громаді
Вам також може сподобатися
Меню