День добровольця

14 березня в Україні відзначають День добровольця. Цей день обрано не випадково. Саме 14 березня 2014 року перші представники Самооборони Майдану відправилися в тренувальний табір в Нових Петрівцях, де було сформовано перший добровольчий батальйон (пізніше названий ім.Кульчицького), який став на захист України, відправившись в зону АТО.

З нагоди відзначення Дня добровольця 17 березня в с.Літки відбувся тематичний захід. Концертну програму склали виступи: ансамблів «Живемо» (Зазим’я), «Пухівчанка» (Пухівка), «Берегиня» (Погреби), «Рута» (Погреби), «Молодиченьки плюс» (Літки); вокалістів Олени Синьоок,  Анни Кожушко, Катерини Коломієць, Тетяни Кузьмич, Каріни Барабей; танцювальних колективів «Аурум», «Престиж» і «Перлина». Також вірші декламували Анастасія Сокол і Владислав Марченко.

На заходів була присутня Надія Карпенко – мама двох військових, які були серед тих перших 500 добровольців. До речі, дружина одного із синів теж є військовослужбовцем батальйону ім. Кульчицького. Сільський голова привітав Надію Михайлівну та подякував всій її родині за великий внесок в захист нашої держави.

Також до слова запросили Соломянюка Олександра Васильовича, який був активним учасником оборони Придесення з перших днів вторгнення росіян. Пізніше його було обрано командиром Пухівського взводу Добровольчого формування. На даний час Олександр Васильович проходить службу в Збройних Силах України.

На захід було запрошено начальника Броварської районної військової адміністрації Майбоженка Володимира Володимирович, який привітав присутніх зі святом та відзначив командирів підрозділів ДФТГ подяками.

Всі члени Добровольчого формування отримали подяки від сільського голови Крупенка Віталія Вікторовича. Також окремих добровольців було відзначено подяками командування батальйону тероборони, які для них вручив командир ДФТГ Іванов Олег Сергійович.

Враховуючи, що захід мав елемент національно-патріотичного виховання, дійство також відвідали учні старших класів навчальних закладів Придесення.

Дякуємо Комунальному закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» та всім учасникам за організацію і проведення заходу.

Попередній запис
Вічна пам’ять Рибіцькому Михайлу Валерійовичу!
Наступний запис
Профілактика туберкульозу
Вам також може сподобатися
Меню