День пам’яті захисників України

29 серпня в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України вшанували наших захисників Придесення, які загинули, захищаючи наш мир і спокій. Відвідали могили наших захисників-земляків, поклали квіти, вшанували пам’ять хвилиною мовчання.
Цей день приурочений до дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року, дня найбільших втрат української армії на Донбасі…
В цей день ми разом з усією Україною вшановуємо полеглих воїнів загальнонаціональною хвилиною мовчання. Іловайська трагедія стала важким випробуванням і продемонструвала, що в умовах гібридної війни міжнародне право не завжди працює, що потрібно сподіватися лише на власні сили.
Згадуючи героїчний супротив полеглих побратимів, їхню жертовність в ім’я майбутнього вільної України, правди і справедливості, пам’ятаймо також і про те, яким тернистим був шлях нашого народу до омріяної свободи, скільки поколінь борців за волю полягли в нерівних боях. Гинуть кращі сини і доньки, захищаючи рідну неньку-Україну сьогодні. Боляче і сумно усвідомлювати, що наше сьогодення – повномасштабна війна з російським агресором. І знову втрати, і знову ллється кров…
Українці — сильна нація, загартована кількасотлітньою боротьбою. Пам’ять про наше героїчне далеке й близьке минуле є важливим елементом національної свідомості, бо вона об’єднує і мобілізує українців, а також є постійним стрес-фактором для тих, у кого душі засмічені ворожою пропагандою.
Тож пам’ятаймо про наших полеглих Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи! Допоки ми пам’ятаємо наших героїв, доти вони живуть разом з нами!
Дух свободи і патріотизму – це наша сила і віра!
Автор: Кривобок Н.А.
Попередній запис
Підготовка до опалювального сезону – це частина ефективної оборони держави
Наступний запис
Сесія – 30.08.2022. Відзначаємо тих, хто робить громаду кращою
Вам також може сподобатися
Меню