День захисту дітей

4 червня 2022 року на території Зазимського НВО відбувся захід до Дня захисту дітей.
На свято завітали гості з усіх сіл Придесення. На дітей чекала насичена програма: кулінарний майстер-клас, майстер-класи з в’язання туристичних вузлів, стрічкоплетіння, робототехніки, моделювання, волейбольний та футбольний турніри, гра в шахи та шашки, конкурс малюнків на асфальті, стрільби з лука, спортивні ігри від Panianka Fitness, аквагрим, гра “Дорожній рух” від Ювенальної поліції, солодка вата та попкорн.
Протягом всього заходу хороший настрій дарували художні колективи громади. Також відбулося нагородження переможниці онлайн-конкурсу малюнків “Війна очима дітей” – Жуковської Насті та відзначення дітей-тероборонців з Літок.
Дякуємо захисникам України, завдяки яким ми змогли провести це свято для дітей та подарувати їм хороші емоції та усмішки. Дякуємо всім причетним до організації та проведення заходу.
За провопорядком та безпекою на святі слідкували добровольці добровольчого формування Зазимської ТГ та поліцейські офіцери громади.
На початку заходу присутні вшанували пам’ять про дітей, які загинули в результаті війни росії проти України, хвилиною мовчання.
Відео свята згодом буде опубліковано на ютуб-каналах: KRYVOBOK та Громада Придесення.
Попередній запис
Україна працює
Наступний запис
Представництво Міжнародної організації з міграції та надання соціальних послуг
Вам також може сподобатися
Меню