Дівчата з Придесення тріумфували на новому спортивному майданчику

В 2021 році за сприяння народного депутата Галушка Миколи Леонідовича наша громада отримала 10 мільйонів гривень державної субвенції. Ці кошти було спрямовано на:

  • виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Академія дитинства» з добудовою трьох груп на 60 дітей по вул.Київська, 10-Б в с.Зазим’я»;
  • капітальний ремонт покриття проїзної частини проїзду по вул.Осинки від вул.Польова до вул.Весняна в с.Зазим’я;
  • капітальний ремонт частини провулку Польовий (від вул.Науки) в с.Рожни;
  • нове будівництво мережі вуличного освітлення по вул.О.Чижика, вул.Висока в с.Погреби;
  • нове будівництво мережі вуличного освітлення по вул.Свободи в с.Рожни;
  • нове будівництво мережі вуличного освітлення по вул.Шевченка в с.Літки;
  • капітальний ремонт універсального спортивного майданчика по вул.Київська в с.Зазим’я.

Щодо останнього проєкту, то його реалізація через початок повномасштабного вторгнення тривала майже два роки. Нарешті влітку 2023 року будівництво було завершено.

Відкриття майданчику було приурочено до Дня незалежності України та Дню громади. З цієї нагоди 20 серпня 2023 року відбувся волейбольний турнір серед дівчат «Волейбольна молодь». В змаганнях взяли участь команда з Придесення «VIVA», волейбольні команди Броварської школи №5, Броварської школи №10, а також спортсменки із села Гаврилівка Бучанського району.

Попри спеку, дівчата демонстрували дуже хорошу гру. Приємно, що саме придесенські спортсменки вибороли золоті нагороди. Показовим став фінальний матч. В ньому наші дівчата програли першу партію, вирвали перемогу в другій партії та в одне залікове очко обігнали суперниць в третій вирішальній партії.

Дякуємо Валерію Галькевичу, Віктору Забарі та Андрію Бойку за великий внесок у розвиток волейболу в громаді.

Дякуємо Ігорю Бройде та підприємству «Укрхімпласт» за підтримку волейболістів.

Дякуємо Миколі Галушку за підтримку в розбудові спортивної інфраструктури громади.

З метою збереження спортивного об’єкту, майданчик буде замикатися. Але ключі матимуть відповідальні особи, які зможуть відкривати його для відвідувачів.

Окрім цього, вже найближчим часом в рамках проєкту «Активні парки» на майданчику відбуватимуться ігри з волейболу для всіх бажаючих. Попередньо заплановано проводити ігри щосереди та щонеділі ввечері. Слідкуйте за анонсами на сторінках «Активні парки Зазимської ОТГ» в фейсбуці та інстаграмі.

Попередній запис
Щодо заборони продажу алкоголю
Наступний запис
Ваш бізнес та РРО
Вам також може сподобатися
Меню