ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Для оформлення запиту на публічну інформацію, розпорядником якої є Зазимська сільська рада Броварського району Київської області, Ви можете звернутися до Зазимської сільської ради в усній, письмовій чи іншій формі (шляхом надсилання запиту поштою, електронною поштою або по телефону на вибір запитувача).

Контактні дані для оформлення запиту на публічну інформацію:  

  • Телефон: 29-281;
  • Поштова адреса:  07415, вул. Широка, 6, с. Зазим’я, Броварського району Київської області;
  • Електронна адреса: zotg@ukr.net

З метою спрощення процедури оформлення запиту запитувач може використати Форму для подання запитів на інформацію, розпорядником якої є Зазимська сільська рада Броварського району Київської області (Форма додається).

Заповнити спеціальну форму запиту на публічну інформацію можна на 2-му поверсі будівлі Зазимської сільської ради Броварського району Київської області за адресою: 07415, вул. Широка, 6, с. Зазим’я, Броварського району Київської області, або скачати за посиланням.

Меню