Другий стінопис Погребського ліцею

Українці – талановитий народ, який любить красу і завжди працює над її створенням. Наша громада є тому прикладом. Автобусні зупинки в Рожнах та Зазим’ї, які яскравими фарбами розмалювали Тетяна Бердник та Ольга Машевська, є тому підтвердженням. В Погребах теж є активна жителька та художниця, яка своєю працею приносить в Придесення красу. Кілька місяців тому мама учня другого класу Погребського ліцею Бабенко Оксана Анатоліївна зробила квітковий розпис фасаду школи. Та на цьому її натхнення не закінчується. Нещодавно художниця завершила другий стінопис. З боку футбольного поля на стіні з’явився малюнок на футбольну тематику.

Футбол є найпопулярнішим видом спорту в громаді. В футбольних секціях Придесення займається понад сотня дітей, а на погребському футбольному полі з штучним покриттям ледь не щомісяця проходять різні дитячі турніри, в яких беруть участь діти з Броварського району та міста Києва.

Сподіваємося, що новий стінопис не тільки стане прикрасою села, але й буде надихати юних спортсменів навчатися азам футболу та прищеплювати в собі любов до спорту і здорового способу життя.

Дякуємо Оксані Анатоліївні за створення нового чудового розпису!

Дякуємо всім за допомогу та підтримку в своренні малюнка!

Попередній запис
Кар’єрний хаб “ВОНА. Київська область”
Наступний запис
Вітаємо ученицю Погребського ліцею Некрашевич Катерину з призначенням стипендії голови КОДА
Вам також може сподобатися
Меню