Дякуємо французьким друзям! (+Відео)

Ледь не щодня здійснюється робота, яка спрямована на покращення та створення безпечних умов життя в Зазимській громаді. В цьому сільській раді активно допомагають жителі Придесення, місцеві підприємці, друзі з інших регіонів України та навіть інших країн. Так, за сприяння жителя с.Погреби Олександра Доценка в березні 2023 року в нашу громаду завітали представники французької гуманітарної місії Unite Legere d Interventions et de Secours U.L.I.S.

Тоді гості здійснили екскурсію громадою, ознайомилися з матеріально-технічною базою сільських пожежних команд. Французьким друзям сподобалася громада та її жителі, які брали активну участь в опорі збройній агресії росіян в період окупації Київщини, допомагали під час евакуації потерпілих громадян, а зараз допомагають українським воїнам та людям на деокупованих територіях нашої держави. Вони зазначили, що будуть намагатися допомогти у покращенні роботи наших сільських пожежних команд.

Сьогодні представники U.L.I.S вже увосьме приїхали до України, щоб завезти у Кривий Ріг медичні автомобілі та деякі інші речі. По дорозі вони заїхали в Зазимську громаду та передали начальнику з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, правоохоронної та мобілізаційної роботи Зазимської сільської ради Андрію Ткачуку більше 20 комплектів спецодягу та взуття для наших пожежників.

Патрік Віярлі та Жан-Мішель Беконьє висловили свою безмежну підтримку українському народу у боротьбі з ворогом. Колишній французький пожежник Патрік сказав: «Ця війна неприпустима. І для роботи із захисту цивільного населення ви повинні отримувати допомогу. Якби ми могли зробити більше, ми б зробили більше. Ви всі герої – і ті, хто ведуть боротьбу з ворогом на фронті, і ті, хто допомагають в тилу. Ми всі пожежники і ми повинні допомагати один одному».

Зазимська сільська рада дякує французькій гуманітарній місії U.L.I.S за допомогу!

Приємно розуміти, що у нашої громади та загалом всієї України є підтримка від міжнародної спільноти. Ще більш приємно бачити цю підтримку!
Безсумнівно, Україна Переможе!

Попередній запис
Укриття у Броварському районі
Наступний запис
Новий автомобіль для медичної амбулаторії (+Відео)
Вам також може сподобатися
Меню