Home 18 сесія 8 скликання

18 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови В. Крупенка, 19.08.2021р.  в адмінприміщення Зазимської сільської ради в с.Погреби (вул.Єдності, 57) відбудеться засідання 18 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання. Початок о 15-00.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про призначення директора комунального підприємства «Зазим’є-Будсервіс».
 2. Про внесення змін до рішення 3 позачергової сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 24 грудня 2020 року № 218-03позачергової-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 3. Про надання дозволу на списання та утилізацію основних засобів, які знаходяться на балансі комунального закладу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області «Пухівське навчально-виховне об’єднання».
 4. Про внесення змін до штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021 рік.
 5. Про внесення змін до штатного розпису служби у справах дітей Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021 рік.
 6. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 7. Про реорганізацію юридичної особи комунального підприємства «Пухівське» шляхом приєднання до комунального підприємства «Рожнівське».
 8. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 9. Про затвердження розміру премії сільському голові у серпні 2021 року.
 10. Про виплату сільському голові премії до Дня Незалежності України.
 11. Про покладання обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій.
 12. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021-2023 роки.
 13. Про передачу до статутного фонду комунального підприємства «Добробут» майна комунальної власності Зазимської сільської територіальної громади.
 14. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради на баланс Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради
 15. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради на баланс Зазимського навчально виховного об’єднання.
 16. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради на баланс комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту».
 17. Про продаж гр. Базарову І.В. та гр. Базаровій Г.В. земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення, розташованої по вул. Столична,3 в с. Погреби
 18. Земельні питання.
 19. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися тут.

 

Дата

Сер 19 2021
Expired!

Час

15:00
Меню