Home 20 сесія 8 скликання

20 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови В. Крупенка, 30.09.2021р. в адмінприміщенні Зазимської сільської ради в с.Погреби (вул.Єдності, 57) відбудеться засідання 20 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання. Початок о 15-00.

Орієнтовний порядок денний засідання:

1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021 рік.
2. Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021 рік.
3. Про внесення змін до штатного розпису Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
4. Про внесення змін до Програми відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, категорій громадян, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, державній, творчій та інших сферах життєдіяльності на 2021 рік.
5. Про внесення змін до рішення 3 позачергової сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 24 грудня 2020 року № 218-03позачергової-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2021 рік»
6. Про затвердження прогнозних показників бюджету Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік.
7. Про реалізацію бюджетування за участі громадськості (Громадського бюджету) Зазимської сільської територіальної громади в 2022 році.
8. Про деякі питання оренди комунального майна Зазимської сільської територіальної громади.
9. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
10. Про надання КП “Рожнівське” погодження на вчинення значного господарського зобов’язання.
11. Про визначення КП “Зазим’є-Будсервіс” виконавцем послуг з благоустрою кладовищ та надавачем ритуальних послуг на території населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади.
12. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
13. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
14. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
15. Про найменування вулиці на території села Погреби Броварського району Київської області.
16. Про виплату грошової винагороди працівникам поштових відділень населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти.
17. Про відмову в наданні дозволу на суборенду приміщення комунальної власності Зазимської сільської територіальної громади.
18. Про продаж Щиновій О. С. земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення, розташованої по вул. Шевченка, 1А в с. Пухівка.
19. Земельні питання.
20. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Вер 30 2021
Expired!

Час

15:00
Меню