Home 35 сесія 8 скликання

35 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови В. Крупенка, 16.06.2022р.  відбудеться засідання 35 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

1.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021-2023 роки.

2.Про внесення змін до Програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області” на 2022 рік.

3.Про внесення змін до програми «Турбота» Зазимської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки.

4.Про внесення змін до рішення 25 сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік».

5.Про затвердження переліку закупівель товарів робіт та послуг, що необхідно провести під час дії воєнного стану.

6.Про безоплатне прийняття на баланс Зазимської сільської ради транспортного засобу.

7.Про передачу до статутного фонду комунального підприємства “Добробут” майна комунальної власності територіальної громади.

8.Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Добробут».

9.Про затвердження розміру премії сільському голові у червні 2022 року.

10.Про надання матеріальної допомоги жителям громади.

11.Про виплату грошової винагороди тренеру та учасникам спортивних змагань.

12.Про виплату грошової винагороди учням та педагогічним працівникам закладів освіти Зазимської сільської територіальної громади за високі досягнення у навчанні.

13.Про виплату грошової винагороди медичним працівникам амбулаторій загальної практики сімейної медицини Зазимської сільської територіальної громади з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

14.Про виплату грошової винагороди медичним працівникам адміністрації КНП «ПМСД» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

15.Про передачу ТОВ «ДЕСНА С КОНТРАКТ» у користування на умовах оренди земельних ділянок комунальної власності загальною площею 10,0023 га в с. Рожни.

16.Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.

17.Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.

18.Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.

19.Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.

20.Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.

21.Про відмову гр. Пиндюрі А.П. в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Пасічанській в с. Пухівка.

22.Про відмову гр. Бригадиру С.Я. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул.Патріотичній в с. Пухівка.

23.Про відмову гр. Уривко В.В. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Патріотичній в с. Пухівка.

24.Про відмову гр. Христюк А.Г. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Патріотичній в с. Пухівка.

25.Про відмову гр. Кузьменку В.М. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Патріотичній в с. Пухівка.

26.Про надання гр. Дзюбі П.І. дозволу на придбання (купівлю) земельної ділянки комунальної власності по вул. Завбірська в с. Погреби.

27.Про затвердження детального плану території земельних ділянок загальною площею 0,2131 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Кодацька в с. Погреби.

28.Різне.

Дата

Чер 16 2022
Expired!

Час

15:00
Меню