Home 36 сесія 8 скликання

36 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови В. Крупенка, 29.06.2022р.  відбудеться засідання 36 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік.
 2. Про внесення змін до рішення сесії Зазимської сільської ради № 1119-11-позачергової-VIIІ від 20.05.2021р. «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого».
 3. Про внесення змін до рішення 25 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік».
 4. Про затвердження Порядку використання коштів бюджету для фінансової підтримки громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійних організацій (фондів), діяльність яких має соціальне спрямування, Положення про Конкурсну комісію та її складу.
 5. Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями соціального спрямування (осіб з інвалідністю та ветеранів), для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету у 2022 році.
 6. Про затвердження розпоряджень сільського голови
 7. Про затвердження розпоряджень сільського голови
 8. Про надання матеріальної допомоги жителям громади
 9. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.
 10. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору складування піску.
 11. Про початок реорганізації юридичних осіб комунального підприємства «Рожнівське», комунального підприємства «Пухівське», комунального підприємства «Зазим’я – Будсервіс» шляхом приєднання до комунального підприємства «Добробут».
 12. Земельні питання.
 13. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Чер 29 2022
Expired!

Час

15:00
Меню