Home 46 чергова сесія 8 скликання

46 чергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 23.12.2022р.  відбудеться засідання 46 чергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

1. Звіт про роботу, виконану у 2022 році сільським головою, апаратом та виконавчими органами, комунальними закладами та депутатським корпусом Зазимської сільської ради.
2. Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік.
3. Про внесення змін до рішення 25 сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік».
4. Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік.
5. Про затвердження комплексного плану роботи Зазимської сільської ради на 2023 рік.
6. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
7. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
8. Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
9. Про затвердження штатного розпису Управління фінансів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
10. Про затвердження штатного розпису Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
11. Про затвердження штатного розпису сектору сільської пожежної охорони Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
12. Про затвердження штатного розпису Служби у справах дітей та сім’ї Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
13. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023рік
14. Про затвердження штатних розписів закладів освіти та культури Зазимської сільської ради на 2023 рік.
15. Про затвердження програми “Організація харчування учнів та вихованців закладів освіти Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік”.
16. Про затвердження програми забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії злочинності на території Зазимської сільської територіальної громади на 2023-2025роки.
17. Про затвердження програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
18. Про затвердження програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Зазимської сільської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області на 2023 рік».
19. Про затвердження Програми «Невідкладна медична допомога населенню Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області на 2023 рік».
20. Про затвердження «Програми профілактики , лікування стоматологічних захворювань у дітей та протезування окремих категорій дорослого населення Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області на 2023 – 2025 роки».
21. Про затвердження цільової програми «Забезпечення пільгових категорій населення Зазимської сільської ради лікарськими засобами та медичними виробами» на 2023-2025 роки.
22. Про затвердження «Програми виконання судових рішень та виконавчих документів про стягнення коштів з Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 – 2025 роки».
23. Про затвердження Програми розвитку молодіжної політики в Зазимській сільській територіальній громаді «Молодь Придесення» на 2023 рік
24. Про внесення змін до «Програми заходів з організації територіальної оборони на території Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки».
25. Про надання ТОВ “Інвест Протектед” пільг зі сплати податків у зв’язку з обставинами непереборної сили.
26. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
27. Про затвердження розміру премії сільському голові у грудні 2022 року.
28. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
29. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
30. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
31. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Зазимського ліцею “Академія успіху”.
32. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради.
33. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Калинівської селищної ради”.
34. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Комунального закладу “Центр культури, дозвілля та спорту Зазимської сільської ради Броварського району Київської області”.
35. Про затвердження тимчасових норм витрат палива при роботі генераторів.
36. Про надання погодження ТОВ «ВК ПРОФІ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску.
37. Про внесення змін до назви об’єктів, що фінансуються за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
38. Про надання дозволу на укладення договору складування піску.
39. Земельні питання
40. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Гру 23 2022
Expired!
Меню