Home 48 чергова сесія 8 скликання

48 чергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 26.01.2023р. відбудеться засідання 48 чергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Звіт голови постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, бюджету та фінансів, комунальної власності, реалізації державної регуляторної політики, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків за 2022 рік.
 2. Звіт голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, природокористування, екології та благоустрою за 2022 рік.
 3. Звіт голови постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, планування території, архітектури та містобудування за 2022 рік.
 4. Про стан обслуговування мереж зовнішнього вуличного освітлення на території населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади у 2022 році.
 5. Про затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Фінансова підтримка та розвиток Броварської міськрайонної організації  «Товариство Червоного Хреста України» на 2022 – 2024 роки».
 6. Про затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Підтримки розвитку Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради на 2022 рік”
 7. Про затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Невідкладна медична допомога населенню Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області на 2022 рік».
 8. Про затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Внески до статутного капіталу комунальних підприємств Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки».
 9. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 10. Про деякі питання оренди комунального майна Зазимської сільської територіальної громади.
 11. Про надбавки до посадових окладів та стимулюючих виплат працівникам комунальних закладів освіти Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
 12. Про надання погодження ТОВ «ВК ПРОФІ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску.
 13. Про затвердження розміру премії сільському голові у січні 2023 року.
 14. Про затвердження розпоряджень сільського голови
 15. Про затвердження розпорядження сільського голови.
 16. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Літківського ліцею ім. М. П. Стельмаха.
 17. Про затвердження тимчасових норм витрат пального при роботі генераторів.
 18. Про затвердження тимчасових норм витрат пального при роботі автомобіля.
 19. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.
 20. Про надання в оренду комунального майна з переліку ІІ типу.
 21. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс комунальних закладів освіти Зазимської сільської територіальної громади.
 22. Земельні питання
 23. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Січ 26 2023
Expired!

Час

15:00
Меню