Home 49 сесія 8 скликання

49 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 17.02.2023р. відбудеться засідання 49 позачергова сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області на 2022-2024 роки».
 2. Про затвердження звіту про хід і результати виконання цільової програми «Забезпечення пільгових категорій населення Зазимської сільської ради лікарськими засобами та медичними виробами» за 2022 рік.
 3. Про затвердження звіту про хід і результати виконання «Програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021– 2022 роки» за 2022рік.
 4. Про затвердження Цільової програми заходів та робіт з мобілізаційної підготовки та військової служби в Зазимській сільській територіальній громаді на 2023-2026 роки.
 5. Про затвердження Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області на 2023-2026 роки.
 6. Про затвердження програми покращення технічного, екологічного стану та благоустрою водойм, захисту від підтоплення і затоплення території Зазимської сільської територіальної громади на 2023-2029 роки.
 7. Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області.
 8. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів на 2023 рік, що фінансуються за рахунок коштів Фонд охорони навколишнього природного середовища Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області.
 9. Про внесення змін до назви об’єктів, що фінансуються за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери.
 10. Про внесення змін до «Програми заходів з організації територіальної оборони на території Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки».
 11. Про внесення змін до Програми «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Зазимської територіальної громади на 2021-2025 роки».
 12. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 13. Про затвердження звітів про незалежну оцінку ринкової (справедливої) вартості нежитлових приміщень.
 14. Про надання в оренду комунального майна з переліку ІІ типу.
 15. Про укладення договору оренди нежитлових приміщень, що відносяться до переліку ІІ типу без проведення аукціону.
 16. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.
 17. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.
 18. Про надання згоди на внесення змін до договору оренди приміщення комунальної власності в с. Літки.
 19. Про затвердження розміру премії сільському голові у лютому 2023 року.
 20. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 21. Про надання погодження на безоплатну передачу транспортного засобу.
 22. Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства “Добробут”.
 23. Про надання погодження на зменшення розміру орендної плати за оренду земельної ділянки у період дії воєнного стану.
 24. Про погодження виконання робіт з покращення технічного та екологічного стану і благоустрою водойми із заходами біомеліорації в с. Рожни Броварського району Київської області.
 25. Про необхідність ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, що склалася на річці Десна та виконання аварійно-відновлювальних протипаводкових робіт з відновлення втраченої прибережної захисної смуги в межах Зазимської сільської територіальної громади
 26. Земельні питання
 27. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Лют 17 2023
Expired!

Час

14:00
Меню