Home 51 сесія 8 скликання

51 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 23.03.2023р. відбудеться засідання 51 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Внесення змін до програми «Невідкладна медична допомога населенню Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області на 2023 рік».
 2. Про затвердження Програми підвищення ефективності управління активами Зазимської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки.
 3. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 4. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1.
 5. Про затвердження Положення про платні послуги комунального підприємства “Добробут”.
 6. Про передачу в безоплатне користування (позичку) комунальному підприємству «Добробут» транспортного засобу.
 7. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Зазимської сільської територіальної громади.
 8. Про затвердження площі приміщень комунального майна що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 9. Про затвердження площі приміщень комунального майна що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 10. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 11. Про затвердження звітів про незалежну оцінку ринкової (справедливої) вартості нежитлових приміщень.
 12. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Зазимської сільської територіальної громади в особі Зазимської сільської ради Броварського району Київської області зовнішніх мереж газопостачання.
 13. Земельні питання
 14. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Бер 23 2023
Expired!
Меню