Home 52 сесія 8 скликання

52 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 11.04.2023р. відбудеться засідання 52 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної за І квартал 2023 року.
 2. Про затвердження цільової програми відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству “Добробут” на житлово – комунальні послуги для населення на 2023-2025 роки.
 3. Про затвердження розрахунку різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги по комунальному підприємству “Добробут”.
 4. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 5. Про затвердження звітів про незалежну оцінку ринкової (справедливої) вартості нежитлових приміщень.
 6. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану
 7. Про затвердження площі єдиного майнового комплексу, що підлягає передачі в оренду через аукціон.
 8. Про звільнення ТОВ “АБК “КВАРТАЛ” від сплати орендної плати за землю комунальної власності в умовах воєнного стану.
 9. Про звільнення ТОВ “ДЕСНА-КЛАБ” від сплати орендної плати за землю комунальної власності в умовах воєнного стану.
 10. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 11. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1.
 12. Про надання погодження на передачу в оренду майна, що перебуває на балансі комунального підприємства “Добробут”.
 13. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 14. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 15. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 16. Про затвердження розміру премії сільському голові у квітні 2023 року.
 17. Про внесення змін до рішення сесії Зазимської сільської ради від 15.08.2022 №2998-38 позачергової-VIII «Про продаж Дзюбі П.І. земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення площею 0,4008 га, розташованої по вул. Завбірська  в с. Погреби».
 18. Земельні питання
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність гр. Щиголь Н.М. взамін сертифікату на земельну частку (пай) в с. Погреби.
  • Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Костур В.П., цільове призначення якої змінюється в с. Погреби.
  • Про відмову Кобушка О.М. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність по вул. Патріотичній в с. Пухівка.
  • Про відмову Бойку О.Ю. в наданні земельних ділянок по вул. Центральній в с. Пухівка.
  • Про відмову ДП «Науково – виробниче підприємство «КЕРЧМОЛЮСК» у задоволенні клопотання щодо погодження договору земельного сервітуту.
  • Про відмову ДП «НАУКОВО –ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЕРЧМОЛЮК» у формуванні земельної ділянки з метою встановленні земельного сервітуту в с. Рожни.
  • Про надання Биковій Н.Ф. дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  в с. Погреби.
  • Про надання Петрусенку В.А. дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Погреби.
  • Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  комунальну власність для облаштування паркової зони в с. Погреби.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  комунальну власність орієнтовною площею 0,5 га  в с. Зазим’я.
  • Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 1,3 га, цільове призначення якої змінюється  в с. Зазим’я.
 19. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Кві 11 2023
Expired!
Меню