Home 56 позачергова сесія 8 скликання

56 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 13.06.2023р. відбудеться засідання 56 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про внесення змін до програми «Підтримки розвитку Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради на 2023 рік”
 2. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 3. Про внесення змін до штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 рік
 4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості нового та розпочатого будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, поточного ремонту, технічного переоснащення об’єктів за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій на території Зазимської сільської територіальної громади.
 5. Про затвердження Програми проведення обстежень об’єктів соціальної інфраструктури, будівель адміністративного призначення, об’єктів житлово-комунального господарства, житлового фонду, інших будівель і споруд незалежно від форми власності та відомчої належності, розташованих на території Зазимської сільської територіальної громади, які зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій, військової агресії російської федерації по відношенню до України на 2023 рік.
 6. Про виплату грошової винагороди медичним працівникам адміністрації КНП «ПМСД» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області з нагоди відзначення Дня медичного працівника.
 7. Про виплату грошової винагороди медичним працівникам амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів Зазимської сільської територіальної громади  з нагоди відзначення Дня медичного працівника.
 8. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної      допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області.
 9. Про включення приміщення до Переліку І типу приміщень комунального майна що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 10. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.
 11. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 12. Про затвердження розміру премії сільському голові у червні 2023 року.
 13. Про затвердження Програми навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, працівників комунальних підприємств, установ і організацій, членів виконавчого комітету та депутатів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023-2025 роки.
 14. Земельні питання
 15. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Чер 13 2023
Expired!
Меню