Home 69 позачергова сесія 8 скликання

69 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 21.12.2023р. відбудеться засідання 69 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Звіт про роботу, виконану у 2023 році сільським головою, апаратом та виконавчими органами, комунальними закладами та депутатським корпусом Зазимської сільської ради.
 2. Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік.
 3. Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік.
 4. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 5. Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 6. Про затвердження штатного розпису Управління фінансів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 7. Про затвердження штатного розпису Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 8. Про затвердження штатного розпису сектору сільської пожежної охорони Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 9. Про затвердження штатного розпису Служби у справах дітей та сім’ї Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 10. Про затвердження штатних розписів закладів освіти та культури Зазимської сільської ради на 2024 рік.
 11. Про надбавки до посадових окладів та стимулюючих виплат працівникам комунальних закладів освіти Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 12. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр надання соціальних послуг» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 13. Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр надання соціальних послуг» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 14. Про включення до мережі головного розпорядника бюджетних коштів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024рік.
 15. Про передачу коштів у вигляді міжбюджетних трансфертів.
 16. Про передачу коштів у вигляді міжбюджетних трансфертів.
 17. Про передачу коштів у вигляді міжбюджетних трансфертів.
 18. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, що може враховуватись при визначенні вартості будівництва об’єктів, які споруджуються із залученням коштів обласного бюджету Київської області на території Зазимської сільської територіальної громади.
 19. Про затвердження Порядку передачі майна комунальної власності Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області підприємствам, установам, організаціям Зазимської сільської ради на правах господарського відання або оперативного управління.
 20. Про затвердження «Програми соціальної підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2024-2026 роки».
 21. Про затвердження програми «Турбота» Зазимської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.
 22. Про затвердження цільової програми «Забезпечення пільгових категорій населення Зазимської сільської ради лікарськими засобами та медичними виробами» на 2023-2025 роки.
 23. Про затвердження «Програма здійснення правової роботи щодо захисту інтересів територіальної громади, виконання судових рішень та виконавчих документів про стягнення коштів з Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 – 2025 роки».
 24. Про затвердження Положень про структурні підрозділи Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 25. Про затвердження програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Зазимської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.
 26. Про затвердження програми «Організація харчування учнів та вихованців комунальних закладів освіти Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік».
 27. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Зазимської сільської ради на 2024 рік.
 28. Про внесення змін до назви об’єктів, що фінансуються за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери.
 29. Про затвердження програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області на 2024 рік
 30. Про затвердження програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Зазимської сільської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області на 2024 рік»
 31. Про затвердження «Програми організації територіальної оборони на території Зазимської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки».
 32. Про внесення змін до Програми «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки Зазимської територіальної громади на 2021-2025 роки».
 33. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024-2026 роки.
 34. Про затвердження Програми проведення обстежень об’єктів соціальної інфраструктури, будівель адміністративного призначення, об’єктів житлово-комунального господарства, житлового фонду, інших будівель і споруд незалежно від форми власності та відомчої належності, розташованих на території Зазимської сільської територіальної громади, які зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій, військової агресії російської федерації по відношенню до України на 2024-2025 роки.
 35. Про затвердження програми «Землеустрій та містобудування» Зазимської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.
 36. Про включення приміщення до Переліку І типу приміщень комунального майна що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 37. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства “Добробут”.
 38. Про найменування вулиці на території села Зазим’я Броварського району Київської області.
 39. Про перейменування вулиць і провулків на території населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади.
 40. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 41. Про безоплатне прийняття до комунальної власності Зазимської сільської територіальної громади транспортного засобу.
 42. Про продаж СГ ТОВ «Нова Україна» земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення площею 0,1000 га, розташованої по вул. Широка,17 в с. Зазим’я.
 43. Про продаж Трухан С.В. земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення площею 0,05 га, розташованої по вул. Світанкова в с. Погреби.
 44. Про продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення площею 1,48 га по вул. Набережній в с. Пухівка окремим лотом на земельних торгах через електронну торгову систему.
 45. Земельні питання
 46. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Гру 21 2023
Expired!
Меню