Home 71 позачергова сесія 8 скликання

71 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 17.01.2024р. відбудеться засідання 71 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про затвердження комплексного плану роботи Зазимської сільської ради Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної громади за 2023 рік.
 3. Про внесення змін до рішення 69 позачергової сесії Зазимської сільської ради VІIІскликання від 21 грудня 2023 року № 3984 «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік».
 4. Про внесення змін «Програми фінансової підтримки військових частин та підрозділів Сил оборони України на 2023 – 2024 роки».
 5. Про включення до мережі головного розпорядника бюджетних коштів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024рік.
 6. Про створення відділу стратегічних напрямів розвитку громади Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 7. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 8. Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 9. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності Зазимської сільської територіальної громади.
 10. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 11. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Комунального закладу “Центр надання соціальних послуг” Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 12. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Калинівської селищної ради Броварського району Київської області.
 13. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1.
 14. Про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Відділ з питань надання адміністративних послуг Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 15. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 16. Про затвердження розпоряджень сільського голови
 17. Про затвердження розпоряджень сільського голови
 18. Про затвердження розміру премії сільському голові у січні 2024 року.
 19. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 20. Про надання одноразової допомоги жительці громади.
 21. Про відмову в звільненні від орендної плати за договором оренди землі.
 22. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників комунального підприємства “Добробут”.
 23. Про внесення змін до рішення “Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади”.
 24. Про внесення змін до Договору № 5 від 25.02.2019 про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури села Погреби Броварського району Київської області.
 25. Про передачу приміщень комунальної власності в оперативне управління Комунального закладу “Центр надання соціальних послуг” Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 26. Про внесення змін до договору оренди землі.
 27. Про внесення змін до договору оренди землі.
 28. Про внесення змін до договору оренди землі.
 29. Земельні питання
 30. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Січ 17 2024
Expired!
Меню