Home 72 позачергова сесія 8 скликання

72 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 30.01.2024р. відбудеться засідання 72 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про затвердження Положення про преміювання працівників Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 2. Про затвердження Цільової комплексної програми Профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік.
 3. Про затвердження «Комплексної програми фінансування заходів з організації територіальної оборони Зазимської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки».
 4. Про внесення структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 5. Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2024 рік.
 6. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 7. Про внесення змін до рішення 09 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання від 08.04.2021р. №940 “Про замовлення експертної грошової оцінки нежитлового приміщення”.
 8. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 9. Про надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність та передачу її у користування на умовах оренди ТОВ «Лайфселл» по вул. Велика Садова в с. Літки.
 11. Земельні питання
 12. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Січ 30 2024
Expired!
Меню