Home 73 позачергова сесія 8 скликання

73 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 09.02.2024р. відбудеться засідання 73 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про внесення змін до «Прогарами соціальної підтримки учасників бойових дій, ветеранів  війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2024-2026 роки».
 2. Про внесення змін до «Комплексної програми фінансування заходів з організації територіальної оборони Зазимської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки».
 3. Про затвердження Програми «Невідкладна медична допомога населенню Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області на 2024 рік».
 4. Про затвердження «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік».
 5. Про затвердження Цільової комплексної програми «Профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік.
 6. Про внесення змін до рішення 69 позачергової сесії Зазимської сільської ради VІIІскликання від 21 грудня 2023 року № 3984 «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік».
 7. Про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Академія дитинства».
 8. Про затвердження звіту про незалежну оцінку справедливої вартості Будинку культури.
 9. Про включення приміщення до Переліку I типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 10. Про включення приміщення до Переліку I типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 11. Про включення приміщення до Переліку I типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 12. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 13. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1.
 14. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Калинівської селищної ради Броварського району Київської області.
 15. Про виплату грошової винагороди учасникам спортивних змагань
 16. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 17. Про надання матеріальної допомоги членам Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1
 18. Про надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям та їх сім’ям.
 19. Про затвердження розпоряджень сільського голови
 20. Про затвердження розпоряджень сільського голови
 21. Про затвердження розміру премії сільському голові у лютому 2024 року.
 22. Про продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення площею 1,48 га по вул. Набережній в с. Пухівка окремим лотом на земельних торгах через електронну торгову систему.
 23. Про внесення змін до Договору  оренди землі для сінокосіння площею 0,17 га по вул. Старонаводницька в с. Пухівка.
 24. Про внесення змін до Договору оренди землі по вул. Набережна,12 в с. Пухівка.
 25. Про внесення змін до Договору оренди землі по вул. Набережна,11 в с. Пухівка.
 26. Про внесення змін до договору оренди землі, посвідченого Єлістратовою С.В., приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу 02 серпня 2023 року і зареєстрованого в реєстрі за № 985.
 27. Про внесення змін до договору оренди землі, посвідченого Саверою М.В., приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу 29 серпня 2017 року і зареєстрованого в реєстрі за № 1700.
 28. Про внесення змін до договору оренди землі, посвідченого Базир В.Г., приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу 21 грудня 2011 року і зареєстрованого в реєстрі за № 4118.
 29. Про внесення змін до договору оренди землі, посвідченого Базир В.Г., приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу 16 вересня 2004 року і зареєстрованого в реєстрі за № 6366.
 30. Земельні питання
 31. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Лют 09 2024
Expired!
Меню