Home 75 позачергова сесія 8 скликання

75 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 07.03.2024р. відбудеться засідання 75 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про затвердження звіту про хід і результати виконання цільової програми «Забезпечення пільгових категорій населення Зазимської сільської ради лікарськими засобами та медичними виробами» за 2023 рік.
 2. Про затвердження звіту про хід і результати виконання «Програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021– 2022 роки» за 2023 рік.
 3. Про затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Невідкладна медична допомога населенню Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області за 2023 рік».
 4. Про затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Підтримки розвитку Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради за 2023 рік”.
 5. Про затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Фінансова підтримки та розвитку Броварської міськрайонної організації  «Товариство Червоного Хреста України на 2022-2024 роки» за 2023 рік».
 6. Про затвердження звіту про хід і результати виконання «Програми “Турбота” Зазимської сільської територіальної громади за 2021-2023 роки».
 7. Про внесення змін до програми «Турбота» Зазимської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.
 8. Про внесення змін до «Комплексної програми фінансування заходів з організації територіальної оборони Зазимської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки».
 9. Про внесення змін до рішення 69 позачергової сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 21 грудня 2023 року № 3984 «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік».
 10. Про передачу коштів у вигляді міжбюджетних трансфертів з бюджету Зазимської сільської територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів у 2024 році.
 11. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості нового та розпочатого будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, поточного ремонту, технічного переоснащення об’єктів за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій на території Зазимської сільської територіальної громади.
 12. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 13. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 14. Про використання майна, що знаходиться на балансі Зазимської сільської ради Броварського району Київської області в період дії воєнного стану.
 15. Про затвердження Порядку здійснення публічних закупівель в Зазимській сільській раді Броварського району Київської області.
 16. Про передачу ТОВ «Ажур-Д» у користування на умовах оренди земельних ділянок комунальної власності загальною площею 2,374 га в с. Рожни.
 17. Про передачу ТОВ «Ініціатива Плюс» земельної ділянки у користування на умовах оренди, розташованої в адміністративних межах Зазимської сільської ради за межами населеного пункту с. Літочки.
 18. Про внесення змін до договору оренди землі по вул.Набережна,15 в с. Пухівка.
 19. Земельні питання
 20. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Бер 07 2024
Expired!
Меню