Home Детальний план території 0,5 га (с.Зазим’я, вул.Радгоспна)

Детальний план території 0,5 га (с.Зазим’я, вул.Радгоспна)

Оголошення про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації детальний план території земельної ділянки площею 0.5 га по вул. Радгоспна 19Д в с. Зазим’я Броварського району Київської області.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Зазимська сільська рада Броварського району Київської області повідомляє громадськість про початок  процедури розгляду та врахування пропозицій до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки площею 0.5 га по вул. Радгоспна 19Д в с. Зазим’я Броварського району Київської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовник містобудівної документації: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.

Розробник містобудівної документації: ФОП Лавро Ю. К.

Підстава для розроблення:

– Рішення про надання Мельнику К. В. дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0.5 га по вул. Радгоспна в с. Зазим’є №869-14 позачергової – VII від 06 жовтна 2020 року.

Основна мета розробки детального плану території: визначення функціонального призначення та уточнення структури забудови території.

Основні техніко-економічні показники:

Територія в межах проекту – 0,5 га

Площа забудови – 0.089 га

Ознайомитися з проектом містобудівної   документації, пояснювальною  запискою та звітом про стратегічну екологічну оцінку, надати свої зауваження і пропозиції можна на сайті zotg@ukr.net та в приміщенні Зазимської сільської ради Броварського району Київської області  строком з 17 квітня до 18 травня 2023р.

Громадські слухання  відбудуться 18 травня 2023 року о 16:00 в приміщенні Зазимської сільської ради за адресою: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка буд. 6.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

ДПТ оголошення Зазим’я, Радгоспна

ПЗ Радгоспна 19Д

Креслення радгоспна 19Д

Дата

Тра 18 2023
Expired!
Меню