Home Громадські слухання_ДПТ 0,1 га, с. Погреби

Громадські слухання_ДПТ 0,1 га, с. Погреби

Оголошення про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації детального плану території загальною площею 0.1 га для будівництва будівель торгівлі в с. Погреби Броварського району Київської області.

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Зазимська сільська рада Броварського району Київської області повідомляє громадськість про початок  процедури розгляду та врахування пропозицій до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку детальний план території загальною площею 0.1 га для будівництва будівель торгівлі в с. Погреби Броварського району Київської області.

Замовник містобудівної документації: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «ГЕОФЕКТОРІ»

Підстава для розроблення:

– РІШЕННЯ ЗАЗИМСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ №3980-68 позачергової –VIII від 05 грудня 2023р.

Основна мета розробки детального плану території: визначення функціонального призначення та уточнення структури забудови території.

Основні техніко-економічні показники:

Територія в межах проекту – 0,1 га

Площа забудови – 0,0341 га

Ознайомитися з проектом містобудівної   документації, пояснювальною  запискою та звітом про стратегічну екологічну оцінку, надати свої зауваження і пропозиції можна на сайті https://zotg.gov.ua E-mail: doc@zotg.gov.ua, zotg@ukr.net та в приміщенні Зазимської сільської ради за адресою: вул. Широка буд. 6, с. Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл. строком з 20 травня до 21 червня 2024р.

Громадські слухання  відбудуться 20 червня 2024 року в адміністративній будівлі виконавчого комітету Зазимської сільської ради в с. Погреби за адресою: 07413, вул. Єдності, буд. 57, с. Погреби, Броварський р-н, Київська обл. о 15:00.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

2.1 СЕО Погреби кадастровий номер земельної ділянки 3221286401010080152

1.2 ДПТ ПЗ ПОГРЕБИ 0.1га

2.0 оголошення СЕО

1.1 ДПТ КРЕСЛЕННЯ ПОГРЕБИ 0.1га

1.0 оголошення ДПТ

Дата

Чер 21 2024
Меню