Home Конкурс на залучення суб’єкта оціночної діяльності

Конкурс на залучення суб’єкта оціночної діяльності

Зазимська сільська рада оголошує конкурс на залучення суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,2415 га кадастровий номер 3221282800:03:002:0002, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02), з метою підготовки та проведення земельних торгів з продажу окремим лотом з продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

Земельна ділянка розташована за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Зазим’я, вул. Радгоспна (Промислова).

Конкурс відбудеться 10.05.2022 року о 10-00 за адресою: вул. Широка, буд. 6, с. Зазим’я, Броварського району, Київської області, в сесійній залі Зазимської сільської ради.

Претенденти, що мають відповідну кваліфікацію підтверджену сертифікатом, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні до 09.05.2022 року, включно, подати до Зазимської сільської ради заяву та конкурсну документацію, а саме: копії установчих документів претендента; копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат пов’язаних із виконанням робіт, а також, строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки. Документи подаються у запечатаному конверті або в електронному вигляді (завірені керівником СОД та відскановані в PDF форматі) на електронну адресу zotg.gov.ua.

За довідками звертатися за тел. (04594) 29-281, контактна особа, Троценко Н.М.

Дата

Тра 10 2022
Expired!

Час

10:00
Меню