Home Повідомлення. ДПТ та СЕО земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби

Повідомлення. ДПТ та СЕО земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби Броварського району Київської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 12092060-23

На виконання вимог статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»,
статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Зазимська сільська рада Броварського району Київської області інформує:

 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Містобудівна документація «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби Броварського району Київської області».

Метою розроблення вищезазначеної містобудівної документації є: обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови, використання території населеного пункту в інтересах громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.
 2. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення:
  з _01.12..2023 р. та триватиме до 31.12..2023 р.
 3. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді (у тому числі в електронному вигляді) із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу Зазимської сільської ради: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415 та на офіційну електронну адресу: zotg@ukr.net.
 4. 5. Дата проведення запланованих громадських слухань: 18.12.2023 р.
 5. 6. Час проведення запланованих громадських слухань: о 15.00 годині.
 6. 7. Місце проведення запланованих громадських слухань: у приміщенні Погребського старостинського округу (вул.Єдності, 57, с.Погреби Броварського району Київської області).
 7. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з Проектом документа державного планування та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті Зазимської сільської ради Броварського району Київської області (https://zotg.gov.ua/), а також у приміщенні Зазимської сільської ради (адреса: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415), протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
 8. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Зазимська сільська рада Броварського району
  Київської області за адресою: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415.

Електронна адреса: zotg@ukr.net.

Строки подання зауважень і пропозицій: з 01.12.2023 р. та триватиме до 31.12.2023 р.

 1. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області (адреса: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415).
 2. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби Броварського району Київської області» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

1. ПЗ_ДПТ_с. Погреби

Звіт СЕО_ДПТ с. Погреби

Профіль 1

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Дата

Гру 31 2023
Expired!
Меню