Home Проект регуляторного акту про упорядкування часу продажу алкогольних напоїв

Проект регуляторного акту про упорядкування часу продажу алкогольних напоїв

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою громадського обговорення та одержання зауважень і пропозицій від громадськості, Зазимська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта:

«Про упорядкування часу продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Зазимської сільської територіальної громади»

З проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Зазимської сільської ради за адресою: https://zotg.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції, разом з обґрунтуванням та посиланням на нормативно-правові акти діючого законодавства, приймаються в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань, з 03.11.2021р. до 03.12.2021р. на поштову адресу: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка, 6, або на електронну адресу: zotg@ukr.net.

Додаткову інформацію щодо проектів рішень можна отримати за вищевказаною адресою або за телефоном 0459429281.

Дата

Гру 03 2021
Expired!

Час

08:00
Меню