Home Проєкт регуляторного акту щодо визначення нормативної грошової оцінки земель с.Пухівка

Проєкт регуляторного акту щодо визначення нормативної грошової оцінки земель с.Пухівка

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Керуючись ст. 201, 209 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оцінку земель», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою Зазимська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту:

–           «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель с.Пухівка Броварського району Київської області.

З проектом регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу та матеріалами технічної документації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Зазимської сільської ради за адресою: https://zotg.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції, разом з обґрунтуванням та посиланням на нормативно-правові акти діючого законодавства, приймаються в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань, з 13.12.2022 р. до 13.01.2023 р. на поштову адресу: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка, 6, або на електронну адресу: zotg@ukr.net.

Додаткову інформацію щодо проектів рішень можна отримати за вищевказаною адресою або за телефоном 0459429317.

Дата

Січ 13 2023
Expired!
Меню